ASUS ROG Flow Z13 alınır mı?

Merhaba ASUS ROG Flow Z13 benimki
Mart 23'te. Aldım
Çok hafif olması taşınabilirliği olmasi güzel
Eksileri. Tek USB olması direk HDMI baglantisi yok özel bir parça almaniz gerek
En büyük sıkıntısı ekran arkası fanlar olması oyun oynarken ekran yanıyor soğutma yetersiz benim aldığım günden beri PC' yi açınca ekrana dokununca ekran çatallanıyor ve sinir bozucu durum haline geliyor ama çok garip PC'yi kapatıp açıyorum duzeliyordu şimdi ise açılmıyor servise göndereceğim ama gelirgelme hemen satmayı düşünüyorum çünkü hiç memnun kalamadim oyun oynamak istemeyen alsın söylüycem ama batarya sorun çabuk bitiyor ekranı kısarsan 3 saati geçmez. Bu arada açma tuşuna basıyorum fiş bağlı şekilde klavye ışığı yanıyor sonra kapatıyor ekran gelmiyor muhtemelen ana kart yanık 1 gün önce klavyeyi ekran ile kapatıp bıraktım kapaniyordu bu şekilde ertsesi gün ne ettiysem olmadı sinirimden duvara atmayı düşündüm ama gel gör ki 47 bin TL verdik Mart'ta .Alacak olan tekrar düşünsün ben şu nu iyi anladım ya tablet olacak ya PC böyle saçma bir rüyaya bizde kandık firma Asus herhalde mala sahip cıkacak

Çok garip buraya yazdım acaba haksızlık mı ettim diye 1 hafta neetiysem açılmaya PC şimdi tuşa bastım açıldı ama ekran çatallanıyor yine servise yollayacağım.

Son düzenleme:

Merhaba @lazo0080, bendeki asus z13 te de kapanma sorunu vardı. kapandı bir daha açılmadı. servise verdim değişim olsun istedim ama iade geldi. başka bir firmadan tekrar aynı modelin i9 1tb 3050 ti modelini aldım, sorunsuz kullanıyorum.​

Merhaba @leibnitzz Asus SA201H kalemini satmayı düşünürsen görüşebiliriz.
kullanıyorum, satmayı düşünmüyorum. kalemi almanızı tavsiye ederim, kullanışlı

Vallahi kardeşim i 9'a kandım aldım zannettim çok hızlı olur ama istediğim hız yok 16 sabit artmayan bellek SSD bulunmayan ve çok pahalı SSD tablet tarz olsun istedim taşıması kolay çünkü bende Acer Nitro var o da çok hantal geldi taşıması falan kasası hoşuma gitmedi dün yaziyor yazdım dedim haksızlık et miyim tekrar tuşa bastım açıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı