Asus ROG FX505DV-AL128 vs Asus ROG Strix G531GV-AL064

Anladım. O zaman şunu sormak istiyorum. 1660 ti ve 2060 arasında bariz performans hissedilir mi. Mesela 8000 TL bandında i7 9750h işlemcili gtx 1660 ti monster modelleri var. Bu cihazlardan birini almak yeterli olur mu. Çünkü normal şartlarda 10000 TL altında gtx 2060 ekran kartlı notebook yok ama hepsiburadanın şu andaki indiriminde 9300 TLye rtx 2060 lı msı modeli var. Sizce fiyat farkına göre bakınca hangisini almak mantıklı
Hayır aralarında o kadar büyük fark yok. Bazı notebooklarda 1660ti daha iyi performans veriyor hatta, ya da ona yakın. 2060'ın notebook versiyonu performans açısından kısılmış bir ürün.
Evet yeterli olur. 2070 almamış olsaydım 1660ti alırdım kesinlikle.
Ürünün incelemelerine de bakın, ürün kötü ve ısınan bir ürünse hangi CPU-GPU ikilisi olduğuna bakmaksızın kötü performans verecektir.

Bu adamlar bizimle dalga geçiyorlar. Az önce eklediler stoğa ve tam alacaktım bizimkilerle konuştum kaldırdılar. Harbiden dalga geçiyorlar ve delirdim resmen 😠

Bu adamlar bizimle dalga geçiyorlar. Az önce eklediler stoğa ve tam alacaktım bizimkilerle konuştum kaldırdılar. Harbiden dalga geçiyorlar ve delirdim resmen 😠
Dün, ürünü ben satın aldıktan sonra, bu ürün şu anda satılmamaktır ibaresini gösterdi Hepsiburada. Bu üründe aklınız kaldıysa, bekleyin. Ürün stoğa tekrardan kısa sürede girecekmiş.

Satışta, ürün girdi/çıktısında bir dostum çalışıyor.
Dostum peki ne zaman ekleneceğini falan öğrenebilir mi?
Eklendi şuan sipariş veriyorum
Sipariş verirken birisi aldı bitti tam kartı girdim onayladım o an stokta bittiği için sepetten kaldırıldı dedi. Kafayı yiyeceğim harbiden 😠

Son düzenleme:
Sipariş verirken birisi aldı bitti tam kartı girdim onayladım o an stokta bittiği için sepetten kaldırıldı dedi. Kafayı yiyeceğim harbiden 😠
Yarın gün içinde stoklarda olması gerekiyormuş. Siz yine de gece de kontrol edin. Ürün, yurt dışına göre (vergili) 2,5-3 bin lira daha az olduğu için, cebi olan hemen alıyor.

Yarın gün içinde stoklarda olması gerekiyormuş. Siz yine de gece de kontrol edin. Ürün, yurt dışına göre (vergili) 2,5-3 bin lira daha az olduğu için, cebi olan hemen alıyor.
Çok teşekkür ederim uyanık olduğum her an 15 20 dakika ara ara bakıyorum ve kart da her türlü bilgi de hazır dört göz bekliyorum. Sizin ürün geldi mi, geldiyse bir inceleme bekliyorum sizden😊

Sanırım o sırada ben sipariş vermisim. Ürün temin edilemediğinden dolayı kargoya verilmedi. Ben de stoga girmesini beklemekteyim. Temin edilemezse sipariş iptal olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı