ASUS ROG G15 (2022) alınır mı?

HF266 versiyonunu kullanıyorum tavsiye ederim.

Batuhan bey zaten forumda ilk 2 sayfaya bakarsanız herkes Asus ile Tulpar arasında kalmış kağıt üzerinde tulparın özellikleri çok iyi fakat asusun malzeme kalitesi özellikle ekranının %99 srgb oranı çok güzel. Hf265 266 267 versionları var ama kimse farkları ne bilmiyor ben 3-4 yere mail attım cevap gelmedi. Asusu tavsiye edenler eğer bütçeniz varsa mevcut ürün 1 adet 16gb ram kullandığı için yanina 1 adet daha almanızı tavsiye ediyorlar o ramde aşağı yukarı 1300-1400₺ civarında bilginiz olsun

Batuhan bey zaten forumda ilk 2 sayfaya bakarsanız herkes ASUS ile Tulpar arasında kalmış kağıt üzerinde Tulpar'ın özellikleri çok iyi fakat ASUS'un malzeme kalitesi özellikle ekranının %99 sRGB oranı çok güzel. HF265 266 267 versionları var ama kimse farkları ne bilmiyor ben 3-4 yere mail attım cevap gelmedi. ASUS'u tavsiye edenler eğer bütçeniz varsa mevcut ürün 1 adet 16 GB RAM kullandığı için yanina 1 adet daha almanızı tavsiye ediyorlar o RAM'de aşağı yukarı 1300-1400₺ civarında bilginiz olsun.

E bu benim her ASUS ROG konusuna mesajım olmuş. 😅 yazmanı çok iyi oldu hocam arkadaşın bilmesi gereken şeyleri öğrenmesi iyi oldu. Sanırsam 265, 266, 267 aynı modeller bende birkaç kez önerirken acaba fark var mıdır diye düşündüm ama bir fark yok gibi duruyor.

E bu benim her ASUS ROG konusuna mesajım olmuş. 😅 yazmanı çok iyi oldu hocam arkadaşın bilmesi gereken şeyleri öğrenmesi iyi oldu. Sanırsam 265, 266, 267 aynı modeller bende birkaç kez önerirken acaba fark var mıdır diye düşündüm ama bir fark yok gibi duruyor.
Hiç bilgim yoktu olsa onu alıntılardım :) Ben de alma arefesindeyim şuan 4800 mhz cl40 ramlere bakıyordum ürünün altında uyumlu olduğuna daire yorumlar var ama ramin tam modelini bulamadım 4800 cl39 ram de var çünkü. 3 markada bulabildim cl40 :) 1 tane de laptop çantası almak istiyorum ama o konuda hiç tavsiye yok

Hiç bilgim yoktu olsa onu alıntılardım :) Ben de alma arefesindeyim şuan 4800 mhz cl40 ramlere bakıyordum ürünün altında uyumlu olduğuna daire yorumlar var ama ramin tam modelini bulamadım 4800 cl39 ram de var çünkü. 3 markada bulabildim cl40 :) 1 tane de laptop çantası almak istiyorum ama o konuda hiç tavsiye yok
Tamamen tüm değerleriyle aynı olan RAM https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-...40-sodimm-ct16g48c40s5-fiyati,1913612731.html

Hocam bende bunu alacaktım sonra mağaza yorumlarına baktım vazgeçtim sizde bir bakın isterseniz aynı laptop vatan da 42K arada çok fark var diye satıcıyı araştırmıştım.

Hocam biraz risk işi ben risk alıp aldım 2 aydır kullanıyorum sorun yok ama bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı