ASUS ROG STRIX G15 (2022) G513RM-HF267 alınır mı?

30.999₺, takip ederseniz 28.000 bandına alınabilir.

HF267 ile aynısı, sadece distribütor kaynaklı model numarası değişik.

Gene STRIX hocam değişen bir şey yok sadece 17.3 versiyonu.
Sizin yorumunuzdan sonra monsteri direk elemiştim zaten. Haftaya attıgım 17.3 strix stoğa girecekmiş 15.6 yerine bunu alayım diye düşündüm bu yüzden 15.6 ile arasında bi fark sorun var mı diye size bi danışmak istedim. Konu sahibi arkadaş hakkını helal etsin. Satıcı ile konuştum haftaya 17.3 olan modeli alıyorum. Teşekkür ederim

Sizin yorumunuzdan sonra Monster'i direk elemiştim zaten. Haftaya attıgım 17.3 STRIX stoka girecekmiş 15.6 yerine bunu alayım diye düşündüm bu yüzden 15.6 ile arasında bir fark sorun var mı diye size bir danışmak istedim. Konu sahibi arkadaş hakkını helal etsin. Satıcı ile konuştum haftaya 17.3 olan modeli alıyorum. Teşekkür ederim.

Hocam ne yaptınız aldınız mı cihazı? Ben de sizinle eş değer cihazlara bakıyorum fakat 1 haftadır deli oldum karar veremedim. ROG STRIX ile TUF arasında kaldım. Sizin attığınız G17 serisi de mantıklı geldi o yüzden merak ettim.

Hocam ne yaptınız aldınız mı cihazı? Ben de sizinle eş değer cihazlara bakıyorum fakat 1 haftadır deli oldum karar veremedim. ROG STRIX ile TUF arasında kaldım. Sizin attığınız G17 serisi de mantıklı geldi o yüzden merak ettim.

Tabii ki ROG STRIX. Arada bulunan fiyat farkına kuruşuna kadar değer.

Tabii ki ROG STRIX. Arada bulunan fiyat farkına kuruşuna kadar değer.
Çok teşekkür ederim. Başlangıcı Victus la Nitro 5 le yapıp 1 hafta kafa patlatmanın sonucunda Rog S. G15 siparişi verdim biraz önce 😅. 3 firma 3 seri ürün var. Kararsız kalıp tek tek firmaları aradım. Benim cahilliğim hepsi de zaten 1e1 aynı özelliklere sahip cihazmış. Karşılaştırma siteleri kafamı karıştırmış boş yere. Ben şuan fiyatı en uygun diye HF266 olanı aldım.

Yok hocam satıcı ile konuştum onu bekliyorum hala. Sanırım siz g15 almışsınız sizin görüşlerinizi de öğrenmek isterim o seri hakkında

Yok hocam satıcı ile konuştum onu bekliyorum hala. Sanırım siz g15 almışsınız sizin görüşlerinizi de öğrenmek isterim o seri hakkında
Hocam dün geldi cihaz. Kardeşime hediye olarak aldım fakat kutuyu açınca çok fena yükseldim makinaya😄 Acaba vermesem mi dedim😅 Kasası, malzeme kalitesi çok hoşuma gitti. Win11 pro kurulumu yaptım. İlk ihtiyacım WLAN driver oldu. Ağa bağlanınca da diğer güncellemeleri yaptım. Zaten bütün kullanımım da bu kadar..

Hocam dün geldi cihaz. Kardeşime hediye olarak aldım fakat kutuyu açınca çok fena yükseldim makinaya😄 Acaba vermesem mi dedim😅 Kasası, malzeme kalitesi çok hoşuma gitti. Win11 pro kurulumu yaptım. İlk ihtiyacım WLAN driver oldu. Ağa bağlanınca da diğer güncellemeleri yaptım. Zaten bütün kullanımım da bu kadar..
Ürünü nereden almıştınız hocam? Techmind mı başka bi yerden mi?

Geri
Yukarı