ASUS ROG G15 (2022) alınır mı?

Pil tasarrufu açık.
Fanlar sessiz modda.
Eco modu açıkken (film vs. izlerken tavsiye etmem standartta kullanmak daha mantıklı).
Bu ayarlarda 9-10 saat çıkartıyor tam denemedim ama öyle diyorlar. İki saat kadar kullanımımda %20 azalma olmuştu yanlış hatırlamıyorsam. Diğer Gaming laptoplara kıyasla müthiş iyi bir bataryası var.

Babamın gazıyla HP Victus'dan vazgeçip Asus aldık araştırdıkça babamı dinlediğime seviniyorum sağ olun hocam iyi akşamlar dilerim.

Babamın gazıyla HP Victus'dan vazgeçip ASUS aldık araştırdıkça babamı dinlediğime seviniyorum sağ olun hocam iyi akşamlar dilerim.

HP Victus'la ROG STRIX karşılaştırılacak modeller değil zaten hocam. ROG STRIX'in rakibi HP Omen ki bana sorarsanız ondan da kaliteli. Hayırlı olsun iyi akşamlar.

İçinden kaç watt adaptör çıkıyor bu modellerin. Asusun sitesinde normal adaptör ve usb c adaptör çıkıyor diyor, ikisi de çıkıyor mu?

İçinden kaç watt adaptör çıkıyor bu modellerin. ASUS'un sitesinde normal adaptör ve USB C adaptör çıkıyor diyor, ikisi de çıkıyor mu?

Hocam USB-C Thunderbolt girişi bulunuyor. Öyle bir adaptör bana gelen de yoktu. 210W bir adaptörü bulunmakta.

Peki şu konuda bilgimiz var mı, usb-c üzerinden şarj olabiliyor mu alet. Asus sitesinde olabildiğini yazmış da. Usb-c ile hem telefonu şarj etmek hem laptopu çok pratik oluyor benim için.

Hp victus sitesinde de usb c üzerinden şarj edildiğini iddia ediyor, ancak kullanıclar edilmediğini söylüyor. O yüzden sordum

Peki şu konuda bilgimiz var mı, USB-C üzerinden şarj olabiliyor mu alet. ASUS sitesinde olabildiğini yazmış da. USB-C ile hem telefonu şarj etmek hem laptopu çok pratik oluyor benim için.

HP Victus sitesinde de USB C üzerinden şarj edildiğini iddia ediyor, ancak kullanıclar edilmediğini söylüyor. O yüzden sordum.

100W üzerinden hızlı şarj olabiliyor. Kanıtlamak amaçlı bilgisayarımın üstündeki etikette yazanı yollayım.

Dosya Ekleri

• D87EF59C-7765-4EA0-A83F-09AE38762D3B.jpeg
    D87EF59C-7765-4EA0-A83F-09AE38762D3B.jpeg
    88,1 KB · Görüntüleme: 35
Pil tasarrufu açık.
Fanlar sessiz modda.
Eco modu açıkken (film vs. izlerken tavsiye etmem standartta kullanmak daha mantıklı).
Bu ayarlarda 9-10 saat çıkartıyor tam denemedim ama öyle diyorlar. İki saat kadar kullanımımda %20 azalma olmuştu yanlış hatırlamıyorsam. Diğer Gaming laptoplara kıyasla müthiş iyi bir bataryası var.

Hocam laptop elimde 9 10 saat çıkaracağını düşünmüyorum 1.30 saatte 83'e düştü şarjı eco mod ve pil tasarrufu açıkken.

Hocam laptop elimde 9 10 saat çıkaracağını düşünmüyorum 1.30 saatte 83'e düştü şarjı eco mod ve pil tasarrufu açıkken.

Arka planda açılan uygulamalara, aktif olarak kullandığınız uygulamalara göre değişiyor dediğim gibi. On saat şarj olayı ASUS'un kendi bilgisi. Ben de yaklaşık iki saatlik kullanımımda %20 azalma olmasına göre yorum yaptım. 9-10 saat kullanılmazsa bile 7-8 saate kadar ulaşacağını düşünüyorum.

Arka planda açılan uygulamalara, aktif olarak kullandığınız uygulamalara göre değişiyor dediğim gibi. On saat şarj olayı ASUS'un kendi bilgisi. Ben de yaklaşık iki saatlik kullanımımda %20 azalma olmasına göre yorum yaptım. 9-10 saat kullanılmazsa bile 7-8 saate kadar ulaşacağını düşünüyorum.

Oyun oynarken hangi ayarlarda kullanmamı önerirsiniz? Fanları Turbo güç ayarlarını da performansa alsam yeterli sanırım.

Oyun oynarken hangi ayarlarda kullanmamı önerirsiniz? Fanları Turbo güç ayarlarını da performansa alsam yeterli sanırım.

Güç ayarından kastınız nedir hocam? Ben Turbo ve GPU Modu olarakta Ultimate ayarında oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı