ASUS ROG G17 vs GE76 Raider vs GP76 Leopard vs Legion 5 Pro

ASUS nasıl uyduruk monitör takarım da 10 dolar kazanırım MUX koymam da 5 dolar kazanırım kafasında olmasaydı keşke, bize de uygun bir alternatif olurdu.
Evet, şu anda en iyisi Legion 5 Pro gibi duruyor. Acaba fiyatları da mı koysam? Neyse onları tek tek incelemede koyarım

ASUS nasıl uyduruk monitör takarım da 10 dolar kazanırım MUX koymam da 5 dolar kazanırım kafasında olmasaydı keşke, bize de uygun bir alternatif olurdu.
Uyduruk monitör mü 300Hz %100 sRGB nasıl uyduruk olabilir ki? MUX olayına katılıyorum hem de FULL HD cihaz. Daha çok ihtiyaç olacak MUX'a.

Ge76'yı sırf 1080p Webcam için alasım geldi. O kadar para verip Webcam koymamaları ya da 3000 TL'lik laptopla aynı kamerayı koymaları gerçekten komik oluyor. Onun dışında zaten göz bebeğimiz Legion yine döktürmüş ama ekran olarak onlarda 240Hz koysalar mükemmel olur.

Evet, şu anda en iyisi Legion 5 Pro gibi duruyor. Acaba fiyatları da mı koysam? Neyse onları tek tek incelemede koyarım
Ben kesinlikle Legion düşünüyorum bu sefer, tavsiyede bulunmak istemiyorum kimsenin günahına girmek istemem ancak söylemeliyim ki bu bilgisayarlar arasında en iyisi Legion gibi görünüyor.
Uyduruk monitör mü 300Hz %100 sRGB nasıl uyduruk olabilir ki?
IPS diye satılmaya çalışılan VA panel olduğu için olabilir mi?

Teşekkür ederim zaten birçok kaynağı inceliyorum o da bunların içinde
Bu sefer size de etiket attım hocam
Uyduruk monitör mü 300Hz %100 sRGB nasıl uyduruk olabilir ki? MUX olayına katılıyorum hem de FULL HD cihaz. Daha çok ihtiyaç olacak MUX'a.
PP yine mükemmel Bence ROG kapışmada yer alamaz.

Türkiye'de G17'nin 2K 165Hz 3ms ekranlı hali de satılıyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…