ASUS ROG G17 vs GE76 Raider vs GP76 Leopard vs Legion 5 Pro

%18 kadar bir fark yok, en büyük fark Blender'da. %9'luk bir fark var. Güç limitleri olmadan tümüne baktığımızda 5900HX 5800H'den %5 daha güçlü sadece.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben arada kaldım biraz, stok bulamazsam G17 almak zorunda da hissedebilirim. Acaba öyle bir durum olursa Legion 5 2020 falan mı alsam diyorum. Bakalım güzel bir deal denk getirebilirsem artık.

İşte o işin görünen yüzü. Aç bakalım bi UE4, bir Dimension, bir Maya... Bu işlerle uğraşan bir tanıdığım var ofisine 5800H ve 5900HX olan ROG aldı test etti oradan biliyorum.Müthiş para var ya adamda bi o kadar da kazanıyor...

Son düzenleme:
Aceleniz var mı hocam?

Çok fazla olmasa da var. Abim Temmuz 3 tarihinde Türkiye'ye geliyor o zamana kadar laptopu almam lazım ve şöyle 1 2 hafta da abime laptopu test edebileceği vakit ayırabilmem lazım. Malum garantisi olmayacak test etmeden getirmesin. 1069 dolara 4800H 2060 modeli var, sizce nasıl fiyat?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…