ASUS ROG G713QR-HG053 iyi mi?

KARATECİ KEDİ

Hectopat
İyi bir laptop almayı düşünüyorum. Laptop bu;
İlk olarak, AMD'ye pek güvenemiyorum herhalde nedeni hiç kullanmamış olmam ama ısınma sıkıntıları vb var mıdır?
İkinci olarak, bu ürünü Hepsiburada gibi bir yerden almak mantıklı mı? Yani ilerleyen zamanlarda garantilik bir sorun yaşarsam yüz yüze alışveriş yaptığımız yerlerdeki gibi sağlıklı olur mu?
Üçüncü olarak, bu fiyata değer mi? Değmezse öneriniz var mı?
Dördüncü olarak, ürüne sahip olan varsa kronik sorunu vb var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
1- AMD için söylenecek çok kötü ve biraz da iyi laf var benim yaşadıklarımın üzerisine. :) Ama yine de uslanmadım gittim AMD ekran kartı aldım. :D Dizüstü konusunda eski kafayım biraz Intel CPU-NVIDIA GPU taraftarıyım ama yeni nesiller için bir şey diyemeyeceğim çünkü denemedim.

2- Hepsiburada yerli Amazon diyebiliriz bence. Eğer ki satıcısı da 3. parti bir satıcı değil de direk Hepsiburada'nın kendisiyse gözün kapalı satın alabilirsin. Satış sonrası hizmet kaliteleri gerçekten çok yüksek. Ben yıllardır oradan alışveriş yapıyorum bence gayet güvenilir.

3 ve 4 için yorumum yok ona daha bilgili arkadaşlar yardımcı olacaklardır eminim.

AMD işlemci bazında son yıllarda kendini çok gelistirdi, sorun yaşamazsınız. Hepsiburada kenndi sattığı için sorun olmaz. Bu fiyata kesinlikle değer, MUX olmaması bir dezavantaj fakat rekabetçi oyun oynamıyorsanız çok sorun olmaz, birkaç gün önce 26 bine satılıyordu. Kendim de bir ROG kullanıcısıyım, herhangi bir kronik sorunu yok.

AMD işlemci bazında son yıllarda kendini çok gelistirdi, sorun yaşamazsınız. Hepsiburada kenndi sattığı için sorun olmaz. Bu fiyata kesinlikle değer, MUX olmaması bir dezavantaj fakat rekabetçi oyun oynamıyorsanız çok sorun olmaz, birkaç gün önce 26 bine satılıyordu. Kendim de bir ROG kullanıcısıyım, herhangi bir kronik sorunu yok.
hocam mux konusunu anlatır mısınız ?

Örneğin Mux'suz 250 fps alırsanız Mux ile 300 fps alırsınız, fakat bu oyundan oyuna değişir.
peki hocam bu dezavantajı göze alarak siz olsaydınız alırmıydınız bu laptopu?
En az %50/%70.
MUX'lu cihazım var kapattığımda 160 FPS alıyorum Valorant'ta açtığımda 240/260.
peki hocam bu dezavantajı göze alarak siz olsaydınız alırmıydınız bu laptopu?

Yeni konular

Geri
Yukarı