ASUS ROG GL502VE-DM032 HDD nasıl takılır?

TheKronos

Hectopat
Daha fazla  
Leptopumda DVD-RW ve HDD bulunmuyor ve HDD yerine SSD barındırıyor. 256 GB ve bu bana yetmıyor. Bende 1 TB harddisk takmak istiyorum ama nasıl takıcağımı, nasıl yapıcağımı, nerede yapacağımı bilmiyorum. Önerinizi, cevaplarınızı, çözümlerinizi beklıyorum. Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• asus-rog-gl502ve-dm032-laptop.jpg
    asus-rog-gl502ve-dm032-laptop.jpg
    86,6 KB · Görüntüleme: 274
Leptopumda DVD-RW ve HDD bulunmuyor ve HDD yerine SSD barındırıyor. 256 GB ve bu bana yetmıyor. Bende 1 TB harddisk takmak istiyorum ama nasıl takıcağımı, nasıl yapıcağımı, nerede yapacağımı bilmiyorum. Önerinizi, cevaplarınızı, çözümlerinizi beklıyorum. Şimdiden teşekkürler...
bende alacağım ve cihazda hdd yeri mevcut ama boş olarak geliyor 2,5 inçlik 1 tb harddisk takabilirsin fakat servise gonder taksınlar aksi takdirde servis dışı kalabilir fotografta sol altta gordugun yuvarlak noktalar olan yer hdd yeridir

Dosya Ekleri

• ASUS-GL502VE1.jpg
    ASUS-GL502VE1.jpg
    92,8 KB · Görüntüleme: 318
Sol alt köşedeki benekli yer 2.5 inç yuva oraya istediğini takabilirsin. Ben Asus'a mail attım. Dediklerine göre oyuncu ürünü olduğu için açılabilir kasaymış yani açarsanız kapağını garantisi gitmiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı