Asus ROG GL502VE-DM032 iade edilip Lenovo Legion Y520 ya da Dell Gaming 7577 alınır mı?

Kostokthetraitor

Hectopat
Dün 4.050 liraya GittiGidiyor'dan bu bilgisayarı aldım:

Ancak uzun zamandır indirime girmesini beklediğim Lenovo Legion Y520 ve Dell 7577 bugün Hepsiburada'da KDV indirimine girdi. Aldığım Asus bilgisayar şu an kargoda ve büyük ihtimal yarın elime ulaşacak. Bilgisayarı teslim almadan kapıda iade etme seçeneğini kullanıp aşağıdaki bilgisayarlardan birini almayı düşünüyorum. Sizce bunu yapmalı mıyım? Aradaki fiyat farkına değer mi? Alırsam hangisini almalıyım? Gönlüm Lenovo i5 7300'den yana.
Lenovo Legion Y520-15IKBN Intel Core i5 7300HQ 16GB 1TB + Fiyatı
Lenovo Legion Y520-15IKBN Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB + Fiyatı
Dell Gaming 7577 Intel Core i7 7700HQ 8GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Lenovo öneririm. Neden dersem Dell kronik adaptör sorunu ile geliyormuş. Çoğu yerde okuduğum şikayetler bu yönde. Forumda birkaç arkadaş da yaşamış bu sorunu hatta sancılı bir iade süreci geçirmiş. O kadar para verip de bir sorunla karşılaşmayı istemezdim doğrusu.

Anladım ben de değiştirirsem Lenovo alacağım galiba.
@Morruk Eski konuları incelediğimde sizin de bu seçenekler arasında kalıp Lenovo aldığınızı gördüm. Memnun musunuz? Sizce Asus'u iade edip almaya değer mi?

Geçen gün Hepsiburada üzerinde Monster Abra a5 v13.4 indirimdeydi. Bildiğiniz üzere Hepsiburada'da vade farkı yok taksitlendirmede. İade ederseniz dediğim ürünü de bekleyebiliriz beraber :D Çünkü ben de onu bekliyorum.

Anladım ben de değiştirirsem Lenovo alacağım galiba.
@Morruk Eski konuları incelediğimde sizin de bu seçenekler arasında kalıp Lenovo aldığınızı gördüm. Memnun musunuz? Sizce Asus'u iade edip almaya değer mi?

Şurda Lenovo Y520 GTX 1050Ti Laptop İnceleme

incelemem var. Çok memnunum diyebilirim. Özellikle performans olarak bir sorun falan olmadı. Bir tek geçen ufak bir sorun oldu, şarjı azken FPS düşüktü, Nvidia Experience'ı kaldırdım düzeldi.

Aldığınız Asusta, Lenovo ve Dell'e göre, HDD yok, sadece SSD var ve IPS ekran yok. Onun dışında benzer-aynı özellikler.

Geldikten sonra rehber tarzında bir şey yapar mısınız alacak olanların kafasındaki soru işaretleri gitmiş olur.
Bir de ürünün linkini atar mısınız rica etsem?

Geldikten sonra rehber tarzında bir şey yapar mısınız alacak olanların kafasındaki soru işaretleri gitmiş olur.
Bir de ürünün linkini atar mısınız rica etsem?

Ben de çok bilgili değilim bu konuda ama elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. :)

Lenovo Legion Y520-15IKBN Intel Core i5 7300HQ 16GB 1TB + Fiyatı

Benim aldığım buydu, 4500 TL'ye aldım ama şu an 5600 TL. Satıcısı da Hepsiburada'ydı ben aldığımda.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı