ASUS ROG GL502VSK RAM yükseltme

kartal87

Centipat
Merhaba,

ASUS ROG GL502VSK model bir laptop kullanmaktayım. Laptopum RAM yükseltmeye uygun mu? Uygunsa hangi model RAM almalıyım? Teşekkürler.

RamBilgi.jpg
RamBilgi2.jpg
RamBilgi1.jpg

Son düzenleme:
Sonu "K" ekli versiyonunun dokümanlarını bulamadım, fakat Technopat'ın incelediği GL502VS modelinde 2 bellek yuvası bulunuyor, eğer bellek yükseltmek istiyorsanız mevcut bellekleri çıkarıp 32GB 2x16 kit almalısınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şuan 16 gb belleğim var. Bunu 32 gb'a çıkarmak istiyorum. 32 gb için de gönderdiğiniz linkteki model kodu geçerli mi
Dostum neden çıkarmak istiyorsun? 16 Gb RAM şuanda cidden işe yarıyor geleceğe yatırım sorununsa ondada zaten baya gider 16 Gb RAM. Onun dışında dediğim gibi DDR4 2400 MHz RAM almalısın.

Şu an 16 GB belleğiniz var. Acaba yetersiz mi geliyor? 2400 Mhz CL 17 değerinde çalışıyorlar.

Şuan için yeterli fakat yükseltmek istediğimde acaba laptop ram yükselltmeye uyumlu mu tereddütü içerisindeydim. Hem fikir alma hem de yükseltiliyorsa hangi ram modelini almam gerektiği konusunda bilgi edinmek istedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı