Asus ROG GL503VS-EI010T Laptop İçin SSD Takviyesi

Pro'tista

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Selamlar, başlıkta belirtmiş olduğum PC ile birlikte Samsung 250GB 970 Evo NVME M.2 SSD (3400/1500MB/S) Fiyatı almak istiyorum. Acaba uyum sorunu olur mu? Hepsiburada'da indirimde olduğu için ve uzun zamandır GTX 1070'li bir model arayışında olduğum için çok hoşuma gitti. Bu SSD ile sipariş vermek istiyorum, uyumlu mudur?

PC: Asus ROG GL503VS-EI010T Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB Fiyatı

Monster'ın 8.Nesil i7 + GTX 1060'lı notebooklarıyla bunun arasında kaldım ama GTX 1070 olması daha bir tercih edilesi.

@NookumPie @Jira @Asım Demir Hocam var mıdır bilginiz? M2 SSD'yi takabilir miyim bu cihaza?
Selamlar, başlıkta belirtmiş olduğum PC ile birlikte Samsung 250GB 970 Evo NVME M.2 SSD (3400/1500MB/S) Fiyatı almak istiyorum. Acaba uyum sorunu olur mu? Hepsiburada'da indirimde olduğu için ve uzun zamandır GTX 1070'li bir model arayışında olduğum için çok hoşuma gitti. Bu SSD ile sipariş vermek istiyorum, uyumlu mudur?

PC: Asus ROG GL503VS-EI010T Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB Fiyatı

Monster'ın 8.Nesil i7 + GTX 1060'lı notebooklarıyla bunun arasında kaldım ama GTX 1070 olması daha bir tercih edilesi.

@NookumPie @Jira @Asım Demir Hocam var mıdır bilginiz? M2 SSD'yi takabilir miyim bu cihaza?
Cihazı aldım. Belirttiğim SSD ile birlikte 8158 lira. Cihaz indirimdeydi ve SSD ile birlikte almadan önce Asus servisi aradım ve bu modelim EI012T modeli var onda SSD bulunuyor. Ben de bu cihazı alıp Evo 970 takmak istiyorum dedim. İlk olarak biraz araştırdı ve takabilirsiniz çalışır dedi. Sonra bende gönül rahatlığıyla siparişimi verdim. 15-20 dakika sonra görüştüğüm yetkili tekrar aradı ve takılamayacağını söyledi ve o anda bir moralim bozuldu açıkçası. Sonra rahat durmadım yabancı forum sitelerini ve youtube videolarını inceledim, her incelediğim neredeyse aynı modeldi ve Evo 970'i destekleyecek M2 NVMe girişi mevcuttu. Bende yetkiliye güvenmeyip beklemeyi tercih ettim. Bakalım gelince takacağım ve olursa bilgilendiririm. Ama olmaması için bence bir sebep yok. :kıkırda:

Son düzenleme:
Merhabalar, almış olduğunuz modeli ben de satın almayı düşünüyorum. Ürün elinize gelince bir inceleme yapabilir misiniz ?
Konu olarak yapmayı düşünüyorum güzel bir planım var. Ama Temmuz'un 2'sinde ancak yapabilirim. İndirime girerse tavsiye ederim. İzlediğim videolara göre 144Hz + GSYNC olması çok hoşuma gitti. Diğer notebooklara göre en büyük artısı bu bence. Soğutma olarak pek iyi değil gibi keşke daha kaliteli termal macun kullansalar ama sorun olacağını zannetmiyorum. İncelemeyi bekleyin derim. :kıkırda: İyi forumlar.
Asus müşteri hizmetlerine burdan selam olsun. 970 Evo SSD'i kullanarak yazıyorum bu yazıyı. Keşke daha çok bilgili olsalar. :(
Ürün elinize gelince bir inceleme yapabilir misiniz ?
İncelemeyi 2 Temmuz'da yayınlamayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Hocam selamlar, bende senin aldığın modelin SSD'lisini yani ASUS ROG GL503VS-EI012T'yi almayı düşünüyorum da, kendi kullandığın laptopun bir incelemesini yapabilir misin müsaitsen? Hemen hemen aynı laptop zaten, benim için ve GL503VS almayı düşünenler için çok yararlı olacaktır.

Ayrıca genel incelemenin dışında ısınma olayı en büyük problem diyorlardı, gerçekten öyle mi? Ya da ısınmayı düşürmek için belli yollar denedin mi durum nedir yani hocam :D

Çok teşekkürler şimdiden.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı