ASUS ROG GL552vw DM132t OpenCore kurulum hatası

anil1441

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, iOS mobil App geliştirmek için Mac bilgisayara ihtiyacım var ama fiyatlar ortada. ASUS ROG GL552vw bilgisayarıma Big Sur kurmak istedim belirttiğiniz tüm ayarları yapmama rağmen yazılar bir süre aktıktan sonra donuyor ve hiçbir şekilde ilerlemiyor. Bütün USB portlarını denedim bazen de yazılar gittikten sonra Apple logosu çıkıyor ama yine donuyor fare vs hareket etmiyor hiç. Ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba, iOS mobil App geliştirmek için Mac bilgisayara ihtiyacım var ama fiyatlar ortada. ASUS ROG GL552vw bilgisayarıma Big Sur kurmak istedim belirttiğiniz tüm ayarları yapmama rağmen yazılar bir süre aktıktan sonra donuyor ve hiçbir şekilde ilerlemiyor. Bütün USB portlarını denedim bazen de yazılar gittikten sonra Apple logosu çıkıyor ama yine donuyor fare vs hareket etmiyor hiç. Ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sistem özellikleri nedir?

işlemci : intel i7 6700hq
ram : 16 gb ddr4 ram
ekran kartı : intel hd 530 & nvidia gtx960m
ağ kartı : Atheros AR956x
ses kartımın adını bulamadım aygıt yöneticisinden baktıgımda intel (R) yazıyor

İşlemci: Intel i7 6700HQ.
RAM: 16 GB DDR4 RAM.
Ekran kartı: Intel HD 530 & NVIDIA GTX960M.
Ağ kartı: Atheros AR956X.
Ses kartımın adını bulamadım Aygıt Yöneticisi'nden baktıgımda Intel (r) yazıyor.

Wi-Fi kartınız desteklemiyor. Ethernet bilgisi de paylaşır mısınız?

Ethernet bağlantım yok.
Kurabilirsem eğer macOS uyumlu harici Wi-Fi adaptörü alabilirim ya da kartı değiştirebilirim.

IPhone'unuz varsa Wi-Fi adaptörü almanızı şiddetle öneririm. Kurulum için EFI sağlayacağım. Bir de bu sisteme En son sürüm Xcode için Monterey kurmanız gerekmekte.

Wi-Fi kartı olarak da öneri yapacağım. Tamamdır indirdiğiniz zaman bana söyleyin EFI klasörünü paylaşayım.

Harikasınız. :)

Wi-Fi kartı olarak da öneri yapacağım. Tamamdır indirdiğiniz zaman bana söyleyin EFI klasörünü paylaşayım.

Tekrardan merhaba, indirme işlemim bitti şu an USB belleğe yazdırıyorum imajı.

@Kleyn yazdırma da tamamlandı.
Monterey'i de denedim tekrar donma yaşıyorum sizden EFI'yi bekleyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı