ASUS ROG Gladius 2 tekerleği bozuldu

totra_proska

Hectopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
ASUS ROG Gladius 2 mouse almıştım tam 2 ay oldu, şu an tekerleği aşağı çeviridiğim zaman sayfanın en altına gidiyor. Hızlı hızlı biraz çevirince düzeliyor 5dk sonra yine aynı, sadece aşağı çevirince sanki 10 tur çevirmişim gibi oluyor. Bunun garanti süreci vs bildiğiniz bir şey var mı acaba?

Ek olarak bu tekerlek kasadaki fanlardan daha çok ses çıkarıyor, kırk yılda bir düzgün mouse alayım dedim 100 liraya aldığım Everest'ten daha memnundum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Edit:

Mouse (ASUS ROG Gladius 2) tekerleği bozuldu, şu an 1.5 yıl garantisi var yaklaşık 5 ay önce aldım ve 2 aydır bu sorunu yaşıyorum.
Ancak garanti bu duruma ne der, tamir vs istemiyorum presodür nasıl işliyor bilmiyorum, şu an elimdeki tek mouse bu o yüzden faresiz kalmak da istemiyorum.

Bu fiyattaki bir mouse da böyle bir sorun olması takdire şayan gerçekten.

Video ekleyeceğim rica ediyorum izlemeden yorum yapmayın, eğer basit bir tamiri varsa çok rahat yaparım.

Son düzenleme:
Mouse (ASUS ROG Gladius 2) tekerleği bozuldu, şu an 1.5 yıl garantisi var yaklaşık 5 ay önce aldım ve 2 aydır bu sorunu yaşıyorum.
Ancak garanti bu duruma ne der, tamir vs istemiyorum presodür nasıl işliyor bilmiyorum, şu an elimdeki tek mouse bu o yüzden faresiz kalmak da istemiyorum.

Video ekleyeceğim rica ediyorum izlemeden yorum yapmayın, eğer basit bir tamiri varsa çok rahat yaparım.

Aynı mouse var bende de malzeme kalitesi olarak sorunlu bir mouse.

ASUS desteğe başvurun.

Edit:

Son durum nedir?

Son düzenleme:
Son güncelleme @Qualty

2 haftayı geçtiği için iade olmaz dendi, bu yüzden onarım talebi oluşturup satıcıya gönderdim satıcı da servise gönderdi aradan 4 hafta geçti birebir değişim raporu verdiler.

Satıcı benle iletişime geçti "isterseniz sıfırını verelim ya da para iadesi yapalım" dedi ben fareyi 750 liraya almıştım güncel fiyatı 1200 civarıydı buna rağmen iade istedim, kurtulmak istiyordum.

Ancak iletişim sıkıntısı oldu, iade sürecini başlatana kadar kargo çoktan yola çıkmıştı. Sıfır ürün aldım.

Özetle 6 ay sonra tekerleği bozulan faremin sıfırı gönderildi.

Son güncelleme @Qualty

2 haftayı geçtiği için iade olmaz dendi, bu yüzden onarım talebi oluşturup satıcıya gönderdim satıcı da servise gönderdi aradan 4 hafta geçti birebir değişim raporu verdiler.

Satıcı benimle iletişime geçti "isterseniz sıfırını verelim ya da para iadesi yapalım" dedi ben fareyi 750 liraya almıştım güncel fiyatı 1200 civarıydı buna rağmen iade istedim, kurtulmak istiyordum.

Ancak iletişim sıkıntısı oldu, iade sürecini başlatana kadar kargo çoktan yola çıkmıştı. Sıfır ürün aldım.

Özetle 6 ay sonra tekerleği bozulan faremin sıfırı gönderildi.

0 gelen mouse ta sorun çıktı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı