ASUS ROG Gladius 2 nasıldır?

Insanlari yalan yanlış bilgilendirmeyin 220 IPS gayet yeterli. Kasitli bir sekilde hiz denemesi yapmadiginiz surece 120-130 IPS'in uzerine cikmazsiniz zaten.

Ben ASUS farelerini begenmiyorum kablo, skatez kalitesi olarak pek basarili degiller, alternatif olarak elinize kucuk gelmez ise Deathadder V2 Mini'ye bakabilirsiniz.

Insanlari yalan yanlış bilgilendirmeyin 220 IPS gayet yeterli. Kasitli bir sekilde hiz denemesi yapmadiginiz surece 120-130 IPS'in uzerine cikmazsiniz zaten.

Ben ASUS farelerini begenmiyorum kablo, skatez kalitesi olarak pek basarili degiller, alternatif olarak elinize kucuk gelmez ise Deathadder V2 Mini'ye bakabilirsiniz.
Gaming Laptopta Razer Deathadder Essential yerine tavsiye edebileceğiniz mouse var mı? Merak ettim sadece alacağımdan değil ama imzanızdaki mouseları kullandığınızı ve bilgili olduğunuzu düşünerekten soruyorum. Deathadder Essential 35 dolar ve o fiyatta sanırım en iyisi. (CS:GO için)

Deathadder Essential yerine Deathadder V2 mini veya Viper Mini alinabiliyor o fiyata. Bence o ikisinden birini almak daha mantikli. (Yurtdisi fiyatlari uzerinden konusuyorum) ama Deathadder Essential da dusuk butcede is gorecek mouselardan.

Deathadder Essential yerine Deathadder V2 mini veya Viper Mini alinabiliyor o fiyata. Bence o ikisinden birini almak daha mantikli. (Yurtdisi fiyatlari uzerinden konusuyorum) ama Deathadder Essential da dusuk butcede is gorecek mouselardan.
"mini" mouseları kullanamam diye düşünüyorum G300 vardı şu an kırık ama baya küçük geliyor elime. Essential hediye gelecek o yüzden sormuştum tuş konumları büyüklüğü açısından güzel göründü gözüme. Teşekkürler yorumlarınız için.

Geri
Yukarı