Asus ROG Gladius II Wireless alınmalı mı?

Yaklaşık 1 yıl oluyor ben satalı herhalde sorun devam ediyor mu bilmiyorum güncelleme geldiğinde direkt yüklemeden sürüm versiyonu ile yabancı-TR forumlarda bir araştırın öyle yükleyin benim gibi olmasın sonunuz.

Yazılım sorunu devam ediyor mu? Alalı 2, 3 gün oldu kutusundan çıkarmadım daha.
Yazılım sorunu o zamanda yaşadığımda aşağıdaki şekilde çözdüm.

Evet, ben de 620 TL'ye almıştım ve böyle yazılım sorunu olduğunu görünce hayal kırıklığına uğradım. Şu anda en güncel sürümü kullanıyorum mouse'da ve bir sorun yok. Ama herhangi bir sorun olursa (örneğin yeni güncelleme mouse'u yine bozarsa) "Gladius II Firmware Repair Tool" kullanarak firmware'i eski haline getirebilirsiniz.

Eki Görüntüle 846064

Tool'u indirmek için:
Orijinal İndirme Linki (ASUS) - Yedek Link (MediaFire)

Ancak şu anda başka bir problem var, Armory Crate programı kurulmuyor. Bir sorun olmuştu kaldırayım tekrar yükleyeyim dedim, program ekle/kaldır'dan kaldırdım bir hata falan vermedi restart attım, tekrar kurmak istedim ama asla kuramadım. Aylardır da programsız kullanıyorum mouse'u. Regedit'ten olsun, CCleaner olsun, Iobit olsun farklı farklı programlardan da tam kaldırmak istedim fakat bir türlü kalıntısı kalkmıyor. ASUS Live Service denilen bir şey var o engelliyor. ASUS'un bu programı rezalet olmuş gerçekten. Kendi forumlarında da çok sorun yaşayan insan var. Neyseki programsız da kullanılabiliyor, o şekilde kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı