ASUS ROG Gladius II'ı aimpoint tek switch çıktı

Dongle girmiyor ki hocam çok zorlanıyor.

Ben resim yükleyeyim bakın hocam benim kafam çok karıştı.

Videonun 1.10. dakikasındaki gibi olacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdi zorladım girdi hocam niye bu kadar zorladı anlamadım. Bu olay sadece menzil uzatmak için değil mi hocam şarj etmek için farenin ucundaki usb ye takmak gerek değil mi?

Tamam hocam teşekkür ederim. Asus'a yazdım yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

Farede şu anda sensör ile ilgili bir problem göremiyorum bu ayarlarda açı kapama var onu açmalı mıyım?

Tamam hocam teşekkür ederim. Asus'a yazdım yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

Farede şu anda sensör ile ilgili bir problem göremiyorum bu ayarlarda açı kapama var onu açmalı mıyım?
Açı kapama şu şekilde:

Mesela soldan sağa doğru fareni düz bir çizgide ilerletiyorsun. İnsan eli malum, o çizgi biraz sapmalı ve titremeli olabiliyor. Paint'te denersen anlayacaksın. Açı Kapama kapalıyken Paint'te solsan sağa düz bir çizgi çizmeye çalış, Bir de Açı Kapama açıkken dene. Fare elin titrese de belli bir hareket, belirgin bir sapma yapmadığın sürece düz bir hatta ilerler çizgin.
Genelde oyunlarda yatay düzlemde rakip takip ediyorsan Sniper ile falan, sapman az oluyor yukarıya ve aşağıya, daha düz bir hat üzerinde takip edebiliyorsun rakibi. Kimisine iyi gelmiyor ama bu durum.
Başka konudan alıntiladim.

Geri
Yukarı