ASUS ROG Gladius II'ı aimpoint tek switch çıktı

Teşekkür ederim. Fare biraz elime büyük geldi ama tam oturuyor önceki küçüktü diye alışmamışım herhalde. Her şey için teşekkür ederim.

Şaka gibi onca videoda 2 tane çıkıyor koskoca Gaming Gen TR'nin dediği şey içinden 1 tane çıkıyor video gönderiyorum ona bakılırsa diğer videoların hepsinde 2 tane çıkıyor. ASUS'a yazdım firmaya yazın yardımcı olurlar dendi. Ne yapmalıyım? @LightYagami

Dosya Ekleri

• IMG_0047.jpeg
    IMG_0047.jpeg
    179,4 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Teşekkür ederim. Fare biraz elime büyük geldi ama tam oturuyor önceki küçüktü diye alışmamışım herhalde. Her şey için teşekkür ederim.

Şaka gibi onca videoda 2 tane çıkıyor koskoca Gaming Gen TR'nin dediği şey içinden 1 tane çıkıyor video gönderiyorum ona bakılırsa diğer videoların hepsinde 2 tane çıkıyor. ASUS'a yazdım firmaya yazın yardımcı olurlar dendi. Ne yapmalıyım? @LightYagami
Asus'un mesajlarını GamingGentr'ye SS at.

Gelen mail bu.

Zaten demişler asusun kendi sitesinde 2 tane yazıyor diye ben anlamadım hala niye yardımcı olmuyorlar.

@LightYagami Asusa mail attım teyit almak için böyle bir olay olabilir mi onu anlamadım globalde 2 türkiyede 1 diye?

Dosya Ekleri

• IMG_0049.jpeg
    IMG_0049.jpeg
    350,9 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Gelen mail bu.

Zaten demişler ASUS'un kendi sitesinde 2 tane yazıyor diye ben anlamadım hala niye yardımcı olmuyorlar.

@LightYagami ASUS'a mail attım teyit almak için böyle bir olay olabilir mi onu anlamadım globalde 2 Türkiye'de 1 diye?

Olabilir, ürünlerin kutu içerikleri ülkelere göre farklilik gösterebiliyor.

Geri
Yukarı