ASUS ROG GR8 nasıldır?

Kasa alamam.Evde 2 kasa var zaten 3. olursa annem kellemi uçurur büyük ihtimalle:).Laptop olması şart üstteki 3 seçenekten hangisini önerirsinz?

MONSTER® ABRA A7 V6.1.1 17.3"
MSI GE70 2PC-292XTR Apache Core i7-4710HQ 8GB 1TB GTX850M 2GB 17.3" Full HD FreeDos (Hediyeli) | sanalmarketim
Asus rog gr8
Laptopların işlemcileri daha güçlü ancak oyundaki FPS yi ekran kartı belirlediği için Asus ROG GR8 daha iyi bir seçim. Ama ben hala toplama sistemin bunları 3 e katlayacağını düşünüyorum. 750 Tİ almaktansa 970 li sistem toplanırdı :D

Selam, Monster Laptop diğer 2 üründende daha iyi gibi ben olsam onu tercih ederdim tabiiki kasa toplama ihtimaliniz varsa toplama kasayla o bütçeyle daha iyi bir bilgisayar toplanabilir.

GTX 750 Ti tamı tamına, GTX 860M ayarındadır. Siz GTX 960M'e sahip bir Laptop bulabilirseniz, tercihen 17" daha iyi olacaktır. Onun dışında sistem gayet güzel, fiyat aşırı gelebilir ama normal. Sonuçta onun ayrı bir konsepti var ayrıca içinden mekanik klavye ve gaming mouse çıkıyor. Size tek gereken monitör. Ama GTX 960M ve i7'li laptop bulursanız, daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı