Asus Rog GX850 Gaming Mouse

Emre Uncu

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Ankara
Herkese merhabalar arkadaşlar.

Elimde olan Asus ROG GX850 Gaming Mouse satıyorum arkadaşlar. Ankara içi elden satım olabilir. Herhangi bir şehirden alıcı çıkarsa kargo karşı tarafa aittir. Ürün temizdir. Kutusu felan yoktur. Amcamdan hediye geldiği için kutusu felan ondadır. Garantisi var mı bilmiyorum ama mouse zaten dandik değil. Asus markası sonuçta gayet iyi bir malzeme kullanılmış. Ürünün fotoğraflarını atıcağım. Ürün vatan bilgisayarda 257TL gibi bir fiyatı mevcuttur. Ben ucuzdan bırakmayı düşünüyorum. Almak isteyenler için.

Ürün : www.vatanbilgisayar.com: ASUS ROG GX850 GAMING LASER MOUSE - Vatan Bilgisayar.

Technopat incelemesi : Asus GX850 Fare İncelemesi - Technopat

TEL : 05517076352

Fiyat : 110TL

Özellikleri :

GX850_860x460_2.jpg

Hız Sınırını Aşma Zamanı

Oyuncular kullanım sırasında oyun gereksinimlerine bağlı olarak 1250 - 5000 DPI arasında değişiklik yapabilir. Ergonomik tasarım ve kaygan olmayan kauçuk dış kaplama sayesinde uzun oyun seansları çok daha konforlu hale geliyor. Gelecek nesil hassas lazer alıcı teknolojisi içeren GX850 gelişmiş oyun faresi her tür oyun senaryosunda kullanıcıya tam kapsamlı kontrol veriyor.
5000dpi.jpg
5000dpi

Yüksek Hassasiyetli 5000dpi takip hızı.
laser.jpg
Lazer teknolojisi

Lazer alıcıyla tüm uygulamalarda gereksinim duyduğunuz mükemmel doğruluk.
programmablebuttons.jpg
Kusursuz optikler

En iyi rahatlık için size özel buton ve fonksiyon düzenlemelerini yapın.
macros.jpg
Makrolar

Daha hızlı sonuç alabilmek için oyunlara özel kısayollar tanımlayın.
gamerui.jpg
Özel tasarımlı oyuncu arabirimi

Tepki süresi gibi oyun odaklı özelliklerle oyun deneyimi iyileşiyor, oyuncular istedikleri ayarları farklı profiller altında toplayabiliyor.
[TBODY] [/TBODY]
[TBODY] [/TBODY]
[TBODY] [/TBODY]
01.jpg

1. Hızlı ve kolay kaydırma için büyük ve konforlu tasarım.
2. Programlanabilir çift yan buton.
3. Kaymaya izin vermeyen baş parmak alanı.
4. Anında DPI değiştirme butonu ve LED DPI göstergesi.
5. Konforlu kauçuk yüzey.

Fotoğraflar yakında gelicektir. :)

Fiyat 75TL olmuştur.

Fiyat 50TL olmuştur.

Mouse hediye gelmişti. Yaklaşık 4 ay gibi kullandım. Sonra Sensei Raw'a geçtim. Boşa çıktı yani mouse. :)

Fiyat ucuz ihtiyacım olsa hemen alırdım. Hayırlı işler.

Fiyat ucuz ihtiyacım olsa hemen alırdım. Hayırlı işler.
Evet fiyat düşük çünkü elimden çıkmasını istiyorum. Teşekkür ederim. Asus'un mouseleri fiyattan dolayı pek tercih edilmiyor. Şuan sıfırı 260TL. :) Ama özellikleri teknik olarak iyi. DPI'i baya iş görüyor. Güncel. :)

Güncel.

Ürün fotoğraflarını bekliyorum . Eğer beğenirsem almayı planlıyorum . Kutulama işini nasıl yapacaksınız merak ediyorum .

Ücretsiz macrosu var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı