Asus ROG Laptop fişe takıldığında Oyunlarda Performans Sorunu

yalcin6

Hectopat
Daha fazla  
Dün akşam laptopumu açtım ve oyuna girdim. Oyuna girdiğimde fişe takılıydı fakat FPS normalde 45 50 iken 10 11'di. Hemen fişe takılı olup olmadıgını kontrol ettim. Batarya simgesine geldiğimde fişe takılı şarj olmuyor yazıyodu. Şarjım 90 falandı ilk defa karşılaştım böyle bi şeyle. Evde 3 tane asus marka adaptör oldugundan hemen digerini denedim ve sorun ortadan kalktı şarj olmaya başladı fakat FPS hala 10 11'di. İlk taktığım adaptörü tekrar taktım bu defa o da şarj etmeye başladı ve o andan sonra fişe takılı şarj olmuyor sorunuyla hiç karşılaşmadım fakat sonra fişe takılı değilken 20 21 FPS aldıgımı gördüm. Normalde de fişe takılı değilken 20 FPS alıyodum yani bilgisayarı fişe takana kadar hiç bir sıkıntı yok bütün sorun fişe taktıgımda başlıyor fişe taktığım anda performans artışı olması gerekirken performans kaybı yaşıyorum. Evet arkadaşlar sorun bu. Ayrıca belirteyim hem fişe takılı hem değilken bütün ayarlar yüksek performansta. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı