ASUS ROG LC II 360 vs Ryuo 360 vs Ryujin 360

Hocam 1. olarak Arctic Noctua'dan iyidir onun yapabildiğini fazlasıyla yapar 2. olarak sen neyin performansını istiyosun? Uzaya roketmi göndereceksin? Zaten bu işlemciler OC olarak geliyor send gidip dibine kadar artırırsan o işlemci sana fazla dayanmaz. Ben OC olayına pek sıcak bakmıyorum her şeyi geldiği gibi kullanıcaksın. Bunlar zaten harika performans gösteriyor hayır sen 700-800 MHz fazla kazanınca eline ne geçecek? Ama ben sana ne kaybedeceğini söyleyeyim işlemcinin ömrü azalacak.

Hocam fazlasıyla yapıyorsa bana bunu kanıtlamanı istiyorum lütfen ısrar ediyorum.

Seninle her iddiasına varım sen o soğutucuyla 5.3 GHz göremezsin sistemin direk kapanır. Ama ben gözü kapalı görüyorum. Hocam burada konuşarak bir yere varamayız sende sıvı soğutucu bende kule soğutucu hangisi daha performanslı görelim. Bir şey kaybetmezsin sonucta senin desteklediğin güzel bir soğutucu benim desteklediğim performanslı soğutucu.

Benim için performans önemli görünüm değilki. Amacım ASUS ROG Ryujin 360 veya arctict liquit Freezer 360 almakdı ama tahminimce 5.3 GHz'yi göremeyeceğim o yüzden almaktan vazgeçtim.

Aslında Güzel bir tartışma ortamı oluşmuş. Bir Artics lf 360 kullanan biri olarak şunları diyeyim Noctua o çirkin metale bir sözüm olmaz tipi kötü ama performansı cidden şahane kullanıc yorumları olsun testler olsun zaten ortaya çıkıyor. Ama @Sahin kirik can dostum yüce insan sende Artic çöp etmişsin oda altta kalacak bir soğutucu değildir biliyorsun. Noctua çoğu sıvı soğutucudan daha iyidir kabul ediyorum. Artic de boş değildir yani.

@Ertuğ Eroğlu ustadim basimin ustunde yerin var eyvallah guzel söylüyorsun ama ben Artics'i kotulemedim seviyorum o sogutucuyu benim arkadasimda ayni sogutucu var Ryzen 5950X de kullaniyor istedim deneme amacli vermedi kereta ailesi kiziyotmus 😂 konu sahibinde 7950X var bende de aynisi var onda artict 360 var test etmesini resimleri paylasini rica ettim ama sivi sogutucusu bunu kaldiramacak 5.3 GHz de sistemi kilitlenip reset atacak cunku islemcinin sicakligini kaldiramacak ama normal OC'suz halini rahat kaldirir. Ben her turlu paylastim zaten forumda ornekleri cok mesajlarimda Noctua gorunusu kimisine gore kotudur ama. Performansi mukemmel derecede iyi 5.3 GHz OC yapmak her babayigit sogutucularin harci degildir :) ama. Aslinda guzel tartisma oldu olurda biri kule sogutucumu hava sogutucumu cevabini bizim. Mesajlarda bulabilir 😁

İyi ki milleti dinleyipde sivi sogutucu almadim. I love Noctua 🥰

5 bin 7 bin 10 bin liralik sivi sogutucularin yapamadigini 1650 TL'lik sogutucu gozu kapali yapiyor 😂 yarin 32 GB RAM daha geliyor toplam 64 GB 5.4 GHz tam yukdeki sicakligi tes edeceğim 95'e sabitlersem super olacak eger guzel gecerse resimleri paylasirim yok eger kaldiramazsa limiti bu kadar derim en azindan test etmis olurum fikir olur diger arkadaslara.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu izleyince Artics tutar üstat bunu :)

Iste bu yaaa tek. İstedigim buydu :) simdi articti alabilirim oh be 😂

Ertug artict 360 mi alayim. ASUS ROG Ryujin 360 mi? Hangisi iyidir

Noctua'ya asla bir şey demem işin aslın o görüntüsü var ya sanki anakartı ortadan ikiye kıracak gibi korku veriyor bana ama sorsan cevabım süper soğutuyor olurdu. Ben Tavsiye üzerine Artics lf 360 aldım biliyorsun radyatör diğerlerine göre kalın her kasaya sığmıyor ama soğutma ve sessizlik konusunda biçilmiş kaptan ben Artics derim hocam ama kasana sığacak mı ona iyi bak

Iste bu yaaa tek. İstedigim buydu :) simdi articti alabilirim oh be 😂

Ertug artict 360 mi alayim. ASUS ROG Ryujin 360 mi? Hangisi iyidir.

Ben deyince olmuyor ama video izleyince inanıyosun :) dedim sana Arctic kaliteli alman malıdır diye. Bu arada yukarıda 7950X arkadaşta var demişsin 7950x3D var bende.

Noctua'ya asla bir şey demem işin aslın o görüntüsü var ya sanki anakartı ortadan ikiye kıracak gibi korku veriyor bana ama sorsan cevabım süper soğutuyor olurdu. Ben Tavsiye üzerine Artics lf 360 aldım biliyorsun radyatör diğerlerine göre kalın her kasaya sığmıyor ama soğutma ve sessizlik konusunda biçilmiş kaptan ben Artics derim hocam ama kasana sığacak mı ona iyi bak
Aynen gt501 gibi dev kasa işini görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı