Asus rog matrix platinium r9 290x nasıldır?

YasirHoca

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Arkadaşlar kartım 2. kez servise gitti eğer iade olursa bunu almayı düşünüyorum, MSI Lightning r9 290x tükenmiş, bu kart nasıldır?

@MF sorun çözüldü demiştik fakat bir süre oynadıktan sonra gene aynı sorunu, kapanma sorununu yaşadım ve tekrar yolladım. Batman arkham oyununda ve diğer tüm oyunlarda düşük ayarlarda bile ekran kartı kendini kapatıyordu, vatan mağazasında tam 2 saat inceledik test ettik başka ekran kartı kartık sapphire r9 290 taktık test için karttan mı oyunlardan mı diye fakat o kartı taktığımız zaman kapanma sorunu olmadı bunun üzerine tekrar servise yolladım. Artık canıma yetti usandım vallahi kartı 1 ay önce aldım toplasan 5 gün kullanamadım.

@MF 980 şuan vatanda 1900 lira olarak gözükmekte ancak referans tasarım ve r9 290x e göre daha performanslı mıdır? Eğer referans tasarım bir sorun oluşturmayacaksa ve r9 290x e göre daha performanslıysa evga veya asus gtx 980 alabilirm. Siz ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı