Asus ROG Matrix RTX 2080 Ti Tanıtıldı

Manyak gözüküyor da radyatör bulundurması riskli değil mi? Technopat'ten soğutma performansı ve kart hakkında bilgi bekleriz ama Recep Bey arabası varsa satmak zorunda kalabilir :)

Ben de Poseidon modeli nerede kaldı diye merak ediyordum ama daha da iyisini yapmışlar. :aşk:

ASUS ROG GeForce GTX 1080 Ti Poseidon Review
Soğutma bakımından o kadar performanslı olacağını sanmıyorum, Poseidon sıvı soğutmayla beraber çalıştırıldığında stres testi altında anca 52 dereceyi görmüş örneğin.

8354_101_asus-rog-poseidon-geforce-gtx-1080-ti-platinum-review.jpg

Düşünce tasarım güzel de soğutma performansı overclock potansiyeli ne durumda asıl orası önemli. Eğer düz hava soğutmalı modellerden biraz iyi soğutma performansı ve overclock potansiyeli düşük olursa fiyatı da yüksek olacağından AMD Vega gibi fiyasko olur.

Zamanında çift R9 290X'li Ares III vardı. Onları hatırladım. Tabii, biz daha elimizdeki R9 390'ı çalıştırmaya çalışırken, parası olan, basıp parayı alıyor Matrix RTX 2080'i.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı