ASUS ROG Phone vs Xiaomi POCO vs Samsung vs iPhone

Technoslayer

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba son zamanlarda telefonların karşılaştırmasına çok bakıyorum da sizce bu telefonlardan fiyat performans ve prestij açısından hangisi galip gelir en iyisi sizce hangi marka? Bu 4 marka kapışsaydı sizce hangisi galip gelirdi örneğin; Samsung S22 Ultra vs iPhone 13 Pro Max vs Xiaomi POCO F4 GT vs ASUS ROG Phone 6 Pro sizce en iyi gelen markası hangisi bana ciddi anlamda bir teşhis koyabilir misiniz?

ASUS ROG Phone 6 burada yok.

F4 GT modeli de kamera ve yazılım olarak diğer ikisinin gerisinde. S22 Ultra ve 13 Pro Max. Fiyat olarak S22 Ultra mantıklı.

ASUS ROG Phone 6 ve 6 Pro modelleri var hocam.

Merhaba son zamanlarda telefonların karşılaştırmasına çok bakıyorum da sizce bu telefonlardan fiyat performans ve prestij açısından hangisi galip gelir en iyisi sizce hangi marka? Bu 4 marka kapışsaydı sizce hangisi galip gelirdi örneğin; Samsung S22 Ultra vs iPhone 13 Pro Max vs Xiaomi POCO F4 GT vs ASUS ROG Phone 6 Pro sizce en iyi gelen markası hangisi bana ciddi anlamda bir teşhis koyabilir misiniz?

13 Pro Max hocam sıcaklık değerleri çok düşük olduğundan ve bütün oyunlarda 60 ve 90 FPS desteği olduğundan dolayı kesinlikle 13 Pro Max.

Resmi olarak yok.

Evet yok fakat büyük bir ihtimalle yurt dışından alacağım için pek fark etmiyor o yüzden onu da sıraya koymuştum yurt içi veya yurt dışında olmasının hiçbir önemi yok o yüzden önemli olan baktığın zaman hangi telefon daha iyi satışı falan hiç önemli değil.

Yurt dışından alacaksan 13 Pro Max ucuza geleceği için daha mantıklı olacaktır.

Aslına bakarsan şöyle söyleyeyim ben aslında ASUS ROG Phone 6 Pro'nun Türkiye'ye gelmesini bekliyorum o vakte kadar zaten para kazanmak için bolca zamanım olduğunu düşünüyorum fakat sonradan hayal kırıklığına uğramamak için önceden bunları düşünüp bu tür yerlerde paylaşarak yardım almak istiyorum ve şu anda önerin için teşekkür ediyorum lakin kafamdan halen ASUS ROG Phone 6 Pro'yu atamıyorum sanırım onu alacağım ama size de danışmak istiyorum ve evet sanırım olmazsa iPhone 13 Pro Max alacağım tekrardan teşekkürler.

Aslına bakarsan şöyle söyleyeyim ben aslında ASUS ROG Phone 6 Pro'nun Türkiye'ye gelmesini bekliyorum o vakte kadar zaten para kazanmak için bolca zamanım olduğunu düşünüyorum fakat sonradan hayal kırıklığına uğramamak için önceden bunları düşünüp bu tür yerlerde paylaşarak yardım almak istiyorum ve şu anda önerin için teşekkür ediyorum lakin kafamdan halen ASUS ROG Phone 6 Pro'yu atamıyorum sanırım onu alacağım ama size de danışmak istiyorum ve evet sanırım olmazsa iPhone 13 Pro Max alacağım tekrardan teşekkürler.
Şahsen ROG Phone 6 Pro almazdım. Ön kamera video kaydı 1080p-30 FPS, ana kamerada OIS yok. Bunlar amiral gemisi bir cihazda olmaması gereken komik eksiler. Ayrıca cihaz 10.3mm, çok kalın. 13 Pro Max ise 7.7mm. Kamera ve teknoloji bakımından çok ciddi farklar var aralarında.

ROG serisi adı üstünde, oyuncuya hitap eder. ASUS bir telefon üreticisi değil, işin ehlinden almak gerek. Bu sebeple 13 Pro Max kesinlikle.

S22 ultra alır kamera desen diyafram açıklığında iPhone çözünürlük desen Samsung kamera eşit bana göre ama iPhone bı tık önde ekran a bakarsak s22 ultra tartışmasız alır pil dersek 45 wat a 25 wat Samsung yine alır kullanım kolaylığı desen iPhone alır fiyat desen Samsung alır bedava gelcekse iPhone ama kendin alcaksan Samsung.

iPhone iPhone olduğu için her zaman bı tık önde kullanılması çok rahat bir telefondur ama gereksiz pahalı yurt dışinda 17000 TL iPhone 13 pro Max Samsung la aynı o yüzden yurt dışından alsam iPhone alırım çünkü o iphone

Geri
Yukarı