ROG Phone vs iPhone

Barisdkmn

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 11400f
Rx 6600
Meslek
Öğrenci
Birkaç ay sonra yeni bir telefon almayı düşünüyorum. ROG Phone 6 serisi tasarım olarak çok güzel fakat günlük kullanım için ne kadar uygun tartışılır. Atnı şekilde iPhone çok kaliteli, ama ROG Phone tasarımıyla beni çok cezbediyor. Muhtemelen ben alana kadar ROG Phone 7 ve iPhone 15'te çıkar. Sizce hangi modeli tercih etmeliyim? Başka önerilerde de bulunabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç ay sonra yeni bir telefon almayı düşünüyorum. ROG Phone 6 serisi tasarım olarak çok güzel fakat günlük kullanım için ne kadar uygun tartışılır. Atnı şekilde iPhone çok kaliteli, ama ROG Phone tasarımıyla beni çok cezbediyor. Muhtemelen ben alana kadar ROG Phone 7 ve iPhone 15'te çıkar. Sizce hangi modeli tercih etmeliyim? Başka önerilerde de bulunabilirsiniz.
Kanka donanımsal olarak rog phone gömer iphoneyi. Ama konfor ve incelik için iphone seçilir.

Hocam telefon telefondur. Günlük kullanımda gayet kullanırsınız. Apple'ın parça kalitesi tartışılmaz tabii. Fakat daha niş teknolojik ürünleri seviyorsanız (ki ben çok severim) ROG Phone gayet tercih edilebilir.
Arkadaşın da dediği gibi teklonoji ve donanım için Rog phone.

iPhone 11 veya 12 alacaksanız almayın. En az 12 Pro Max alacaksanız alınır. Ama 12 Pro Max altına düşmeyin derim. Şahsen ben geçen yıl 11 aldım pişman değilim ama çok daha iyi bir şey alsaydım diyorum.

iPhone 11 veya 12 alacaksanız almayın. En az 12 Pro Max alacaksanız alınır. Ama 12 Pro Max altına düşmeyin derim. Şahsen ben geçen yıl 11 aldım pişman değilim ama çok daha iyi bir şey alsaydım diyorum.
iPhone 11 güzel telefon sadece iki eksiği var. Kasasının paslanmaz çelik olmayışı ve ekranının OLED değil LCD olması neyse ki bu iki yanlış da iPhone 12'den itibaren kalktı.

Oyun oynamak için alacaksan ya da bol bol oyun oynuyorsan Rog Phone 6. Ben APK kurarım internetten video şarkı film dosya indiririm diyorsan yine Rog Phone 6. Ben iPhone sevmem her zaman android tercih ederim ama iPhone diğer telefonlardan daha kaliteli. Yine de bir dönem iPhone kullanmış birisi olarak bu telefonların çok kısıtlı, kapalı bir sistemi olmasından dolayı bir daha hiçbir zaman iPhone almam muhtemelen. Misal şu anda bir telefon alacak olsam ve S22 Ultra ile 13 Pro arasında bir seçim yapacak olsam S22 ultra derim. Ayrıca Rog Phone 6 donanımı açısından süper telefon.

Kanka donanımsal olarak ROG Phone gömer IPhone'yi. Ama konfor ve incelik için iPhone seçilir.

Arkadaşın da dediği gibi teknoloji ve donanım için ROG Phone.

ROG Phone'nin bir özelliği yok klasik Android telefon. Optimizasyon ve yazılım kötü olduktan sonra istediğin donanımı koy fark etmiyor.

Oyun için alacaksanız iPhone'dan şaşmayacaksınız, oyun için android telefon tavsiye etmiyorum. Bütün telefondan e spor ile uğraşan oyuncular da iPhone kullanıyor, nedeni işlemci ve optimizasyon olarak iyi olması, stabil çalışması, dokunmatik hassasiyetinin ve tepkisinin çoğu android telefondan iyi olması, iOS'un daha stabil çalışması.

Geri
Yukarı