ASUS ROG Pugio 2 vs. Razer Viper vs. DeathAdder V2

Noname birisi

Hectopat
400-600 fiyat bandında bir fare almayı düşünüyorum. Bu modeller arasında kaldım. ASUS kablosuz olduğu için biraz etkilendim ancak sensör olarak Razerlar kadar iyi midir bilememdim. Yardımcı olursanız sevinirim. FPS oyunları oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
400-600 fiyat bandında bir fare almayı düşünüyorum. Bu modeller arasında kaldım. ASUS kablosuz olduğu için biraz etkilendim ancak sensör olarak Razer'lar kadar iyi midir bilememdim. Yardımcı olursanız sevinirim. FPS oyunları oynuyorum.

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.

Deathadder V2 öneririm, Viper önermem. Viper alacaktım kronik sorunlu olduğundan vazgeçtim. İncelemem:

claw -boy 17 18civarı -en 10 11cm
Elinin boyu ve tutuşun için en iyi fare diyebilirim.

DeathAdder V2 öneririm, Viper önermem. Viper alacaktım kronik sorunlu olduğundan vazgeçtim. İncelemem:

Güzel bir inceleme olmuş siz ne şekilde tutuyorsunuz ve mouse un yanlarındaki plastik malzemeler sert mi rahat mı? Aslında ben de v2ye daha yakınım ancak Viper daha hafif diye kafamda soru işareti oluştu bu mouse a Rival 110'dan geçeceğim Rival 110 yaklaşık 90gr yeni alınca biraz fark etsin istyorum
Elinin boyu ve tutuşun için en iyi fare diyebilirim.

Öneriniz için teşekkürler ancak pek bilmediğim bir marka.

Güzel bir inceleme olmuş siz ne şekilde tutuyorsunuz ve mouse un yanlarındaki plastik malzemeler sert mi rahat mı? Aslında ben de v2ye daha yakınım ancak Viper daha hafif diye kafamda soru işareti oluştu bu mouse a Rival 110'dan geçeceğim Rival 110 yaklaşık 90gr yeni alınca biraz fark etsin istyorum

Öneriniz için teşekkürler ancak pek bilmediğim bir marka.
Palm tarzında kavrıyorum. Yandaki plastikler yumuşak. Kenarı aşınan ve yapışkanı akabilme potansiyeli olanlar kadar pofuduk değil. Tam kıvamında. Aşırı yumuşaklar aksine hakimiyeti zorlaştırıyor. Asus Rog Gladius'tan biliyorum. Şu ana kadar aşınma emaresi göstermedi, güven veriyor.

Geri
Yukarı