ASUS ROG Pugio II alınır mı?

belka1998

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an indirimde diye soruyorum. Bu ürünün kapağı çıkıyor biliyorsunuzdur belki. Kullanan var ise kapak ele yapışıyor mu? Birkaç insan bunu söylemiş güvenemedim ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şu an indirimde diye soruyorum. Bu ürünün kapağı çıkıyor biliyorsunuzdur belki. Kullanan var ise kapak ele yapışıyor mu? Birkaç insan bunu söylemiş güvenemedim ya.

Ürünü kullanıyorum ben gayet memnunum bende sadece ilk aldığımda kapak çıkıyordu kapağı sürekli çıkarırsan yalama oluyor çıkıyor ama eğer yerinde kalırsa kolayca çıkmıyor onun dışında Bluetooth özelliği genel olarak kullanılmıyor.

Ürünü kullanıyorum ben gayet memnunum bende sadece ilk aldığımda kapak çıkıyordu kapağı sürekli çıkarırsan yalama oluyor çıkıyor ama eğer yerinde kalırsa kolayca çıkmıyor onun dışında Bluetooth özelliği genel olarak kullanılmıyor.

Nasıl kullanılmıyor derken dostum.

Bağlantı kopması, takılma, atlama gibi sorunlar yaşıyor musunuz kablosuz kullanımda ?

Bu konuda birkaç kişi böyle bir problemle karşılaşmış.

Bağlantı kopması, takılma, atlama gibi sorunlar yaşıyor musunuz kablosuz kullanımda?

Elim ufak ile orta arasında nasıl gelir sence.

Ürüne sahip değilim henüz o yüzden bir şey diyemeyeceğim. Boyutlarına bakıp ortalama bir fikir edinebilirsiniz.

Bağlantı kopması, takılma, atlama gibi sorunlar yaşıyor musunuz kablosuz kullanımda?

Hayır.

İyi gider gemici küreği gibi elim var tutuyorum.
Nasıl kullanılmıyor derken dostum.

Samsung telefonda çalıştırdım bluetotthunu ama iPhone telefonda çalıştıramadım bir de genel olarak 2.4 GHz'den bağlanıyorsunuz.

Hayır.

İyi gider gemici küreği gibi elim var tutuyorum.

Samsung telefonda çalıştırdım bluetotthunu ama iPhone telefonda çalıştıramadım bir de genel olarak 2.4 GHz'den bağlanıyorsunuz.

Son bir şey sormak istiyorum bu mouse da Wireless ile Bluetooth arasında ki fark nedir masaüstü PC için.

Geri
Yukarı