ASUS ROG Pugio II alınır mı?

Bütçe
450
Anlamadınız galiba, tekrar bastırarak söylüyorum, bu farede indirim yok, gerçek fiyatı bu zaten, overpriced, bir de heceleme mi ister misin?
Ben diğer satış fiyatlarına göre kıyaslıyorum. Diğer satış fiyatlarına göre gayet indirimli, hak ettiği budur vs. beni ilgilendiren kısım değil. Ürün sonuçta bu fiyata satılıyor diğer sitelerde ve bu fiyata düşmüş, indirim var.

İndirim yok yerine zaten hak ettiği fiyat bu diye düzenlemeniz iyi olur, yanlış anlaşılabiliyor.

Bakın tekrar ediyorum şarj edilebilir olmasına bir şey demedim, farenin tek vasfı kablosuz olması.
Katar Pro Wireless şarj edilebilir olsa, bu fare ile kapışırdı. :D

Kablosuz olarak daha iyi seçenek yok kablolu ararsanız arkadaşımın önerdiği farelere bakabilirsiniz.

Kaçırmadan alın ek olarak G305, balistik X alınabilir ama ikisinde de çift tıklama pil ile çalışma gibi eksileri var.

Evet biraz bakındım. Kablosuz olarak hangisi daha az gecikme süresi sunar ? Logitech G305 ürününü incelerken Ligthspeed Kablosuz teknolojisi felan geliştirilmiş, Kablosuz 1ms hedefine felan ulaşıldı diye tanıtım yapmışlar bu da bayağı bir dikkatimi çekti. Asus Rog veya basilisk x bundan aşağı kalır mı ?

Kablosuz olarak daha iyi seçenek yok kablolu ararsanız arkadaşımın önerdiği farelere bakabilirsiniz.
Bu ürün dikkatimi çekti ancak ben kablolu kablosuz mouselardaki gecikme olayını unuttum, yıl 2021 oldu ama sence hala kablolu kablosuz arasındaki gecikme oyun performansını çok etkileyecek bir seviyede mi ? kablosuz mouse tercih etmem beni rekabetçi oyunlarda geride kalmama sebep olur mu ?

Evet biraz bakındım. Kablosuz olarak hangisi daha az gecikme süresi sunar? Logitech G305 ürününü incelerken ligthspeed kablosuz teknolojisi falan geliştirilmiş, kablosuz 1ms hedefine falan ulaşıldı diye tanıtım yapmışlar bu da bayağı bir dikkatimi çekti. ASUS ROG veya Basilisk X bundan aşağı kalır mı?

Bu ürün dikkatimi çekti ancak ben kablolu kablosuz mouselardaki gecikme olayını unuttum, yıl 2021 oldu ama sence hala kablolu kablosuz arasındaki gecikme oyun performansını çok etkileyecek bir seviyede mi? Kablosuz mouse tercih etmem beni rekabetçi oyunlarda geride kalmama sebep olur mu?

Bu ürün dediğiniz iki üründen de daha gelişmiş bir ürün.

Kullanan kişiler hiçbir gecikmenin olmadığını belirtiyor.

Pilli almaktansa şarjlı olması çok daha iyi olacaktır.

Bu ürün dikkatimi çekti ancak ben kablolu kablosuz farelerdeki gecikme olayını unuttum, yıl 2021 oldu ama sence hala kablolu kablosuz arasındaki gecikme oyun performansını çok etkileyecek bir seviyede mi ? kablosuz mouse tercih etmem beni rekabetçi oyunlarda geride kalmama sebep olur mu ?
Olmaz. Kablosuz fareler de artık kablolu seviyelerine yaklaştı. Aradaki farkı hissetmeniz aşırı zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı