ASUS ROG RX 5700XT alınabilir mi?

YusufSirac

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
2. el olarak temiz bir tane var. Almak istiyorum ama bu forumda ASUS'ların 5700XT modelinde sorunlu olduğunu okumuştum. Bu bilgi doğru mu? Yoksa bu kart alınabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el ise garanti gibi durumlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz, satan kişinin ASUS'un vidaları gönderip sattığını bilmediğinden satışa koymuş olma ihtimali var.

ASUS ROG STRIX RX 5700 XT kronik sıkıntılı bir kart modeli almayın.
Sıkıntılı kart (siyah ekran, yeşil ekran, ekran gidip gelmesi). Her gün onlarca konu görüyoruz sıkıntılı diye. Ama şansını demek istiyorsan alabilirsin. Belki sen sorun yaşamazsın.

Modelde kronik sıkıntılı.

Asus Rog Strix 5700 XT Oc modelini kullanıyorum. Şu ana kadar kronik hiçbir sorununu görmedim. Hatta aldığım günden beri bu forumda da belirtilen diğer markalarda dahil sorunlardan hiçbirini yaşamadım. Aldığım günden beri sorunsuz kullanıyorum. Vida muhabbetleri çıktığı zaman baktım benimkinde de vida sorunu varmış. Servise götürdüm ve üç gün gibi kısa bir sürede vida sorununu hallettiler. Hala da sorunsuz kullanıyorum. Amd nin son sürücü güncellemesi olan Adrenalin 2020 Edition 20.10.1 Optional sürücüsünü sorunsuz kullanıyorum şu anda.

5700XT önermiyorum 2060S tercih edin.
2.el olduğu için seçim şansım pek yok o yüzden.
Asus Rog Strix 5700 XT Oc modelini kullanıyorum. Şu ana kadar kronik hiçbir sorununu görmedim. Hatta aldığım günden beri bu forumda da belirtilen diğer markalarda dahil sorunlardan hiçbirini yaşamadım. Aldığım günden beri sorunsuz kullanıyorum. Vida muhabbetleri çıktığı zaman baktım benimkinde de vida sorunu varmış. Servise götürdüm ve üç gün gibi kısa bir sürede vida sorununu hallettiler. Hala da sorunsuz kullanıyorum. Amd nin son sürücü güncellemesi olan Adrenalin 2020 Edition 20.10.1 Optional sürücüsünü sorunsuz kullanıyorum şu anda.
Biraz şans işi anladığım kadarıyla.

Geri
Yukarı