Elektronik ASUS ROG Ryujin III 360 işlemci sıvı soğutucu 12.619 TL

NeverGive Up

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, incehesap.com'da, ASUS ROG Ryujin III 360mm ARGB olmayan fanlı soğutucusu 12.619 TL. Almak isteyenler değerlendirebilir. Benim için ARGB fan o kadar önemli değil diyen arkadaşlar varsa şu an piyasada uygun fiyata satılmaktadır.

Not Akbank Axess kredi kart ile 1 ay ertelemeli + 2 ay ücretsiz taksit + 10 bin TL üzeri İncehesap alışverişlerine 500 TL chip para veriyor soğutucu 12.119 TL'ye gelmiş oluyor.

Son düzenleme:
Bu fiyata alınır mı? ARGB olmayan modeli.

Açıkçası ROG alacak kişi her türlü alıyor ama fiyatında büyük oynama yok Ryujin'in 12500-13500 aralığında geziyor sürekli. Ama ARGB'siz modeli şu yönden tercih edilebilir performansı ARGB ile aynı bile olsa ARGB modeli biraz sesli çalışıyor Noctua fanlar daha sessiz olabilir ama emin değilim.

Açıkçası ROG alacak kişi her türlü alıyor ama fiyatında büyük oynama yok Ryujin'in 12500-13500 aralığında geziyor sürekli. Ama ARGB'siz modeli şu yönden tercih edilebilir performansı ARGB ile aynı bile olsa ARGB modeli biraz sesli çalışıyor Noctua fanlar daha sessiz olabilir ama emin değilim.

Sen olsan hangisini tercih ederdin tabii herkesin zevki farklı kimi ARGB sever kimi ARGB ışıklandırma sevmez.

Ben ARGB tercih ettim ama dediğim gibi tercih sebebim mıknatıs bağlantılı ve kablosuz fanlardır ARGB olması değil.

Bu da alınabilir. Faizsiz 6 taksit seçeneği de var.

Ben bir konu açmıştım sıvı soğutucu pompasından sıvı sızıntısından dolayı işlemcim anakart soketine yapışmıştı kullandığım soğutucuda Corsair iCUE H150i Elite LCD XT işlemci soketim mahfolmuştu MSI servisi benden 2000 TL soket değişim ücreti aldı kullandığım anakart MSI MPG X670e Carbon Wi-Fi 😞😞

Bu da alınabilir. Faizsiz 6 taksit seçeneği de var.

Onun için gittim ROG STRIX X670E-F Gaming anakart ve ROG Ryujin III 360mm ARGB olmayan soğutucu aldım. Bundan sonra MSI'nin yanından geçmeyeceğim bundan sonra şu an anakart stabilize çalışıyor geçici olarak arkadaşımdan. Soğutucu almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı