Asus ROG Strix 1660 Ti ve Asus Dual 1660 Ti farkı nedir?

Tommy.svg

Centipat
Vatan'dan OEM hazır sistem alacağım ama ASUS Dual mı alsam STRIX mi alsam karar veremedim. Fiyat olarak aralarında STRIX 200 TL daha pahalı ama STRIX 3 fanlı, bir şey etkiler mi?

Genel anlamda Strıx modellerinin soğutması daha başarılı ve kullanıllan bazı kompenentler daha kaliteli. Elbette hız ve üretilen FPS de farklı. Dual burada giriş seviyesi olarak kalmakta. 200 TL farka değer mi? Bu tamamen sizin maddi durumunuzla alakalı :)
Bence aralarında çok ama çok ciddi bir fark yok. Lakin durumunuz varsa Strıx daha az sorunlu olduğunu biliniz.

Rog Strix modelleri asus'un oyunculara yönelik ürettiği modellerdir maximum fps minimum ısı değerleri ölçülür bu modellerde, fiyatıda diğer ekran kartlarına göre farklıdır tabi. Aynı durum MSI modellerinde de var.

Vatan'dan OEM hazır sistem alacağım ama ASUS Dual mı alsam STRIX mi alsam karar veremedim. Fiyat olarak aralarında STRIX 200 TL daha pahalı ama STRIX 3 fanlı, bir şey etkiler mi?
Tabi herkes ekonomik durumunu en iyi kendi bilir fakat Şöyle düşünün, zaten belli bir seviyeye kadar çıkmışsınız kart almak için, 200 TL daha verip daha uzun ömürlü, çok daha iyi soğutmalı bir model almak benim bakış açıma göre daha mantıklı. Aralarında 400 - 500 TL gibi farklar olsa o zaman arada kalabilirdim ben. Ama dediğim gibi tamamen kişisel bakış ve durumla alakalı.

Tabi herkes ekonomik durumunu en iyi kendi bilir fakat Şöyle düşünün, zaten belli bir seviyeye kadar çıkmışsınız kart almak için, 200 TL daha verip daha uzun ömürlü, çok daha iyi soğutmalı bir model almak benim bakış açıma göre daha mantıklı. Aralarında 400 - 500 TL gibi farklar olsa o zaman arada kalabilirdim ben. Ama dediğim gibi tamamen kişisel bakış ve durumla alakalı.
Şuan sana katılıyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı