Asus ROG Strix 2060S vs MSI Ventus GP 2060S

Mertylk

Hectopat
Biliyorum arada 2 FPS fark var ama ben cidden takıntılı bir insanım. 2 FPS'ye bile kafa yoruyorum. RTX 2060 Super Ventus GP OC'a overclock yaparak RTX 2060 Super ASUS ROG STRIX OC'yi sollayabilir miyim? Ve RTX 2060 Super ASUS ROG STRIX OC'de daha fazla overclock yapılabilir mi?

Evet yükseltebiliyorsunuz, elinizdeki ekran kartı zaten GP modeli yani soğutması yenilenmiş bir model, performansları da neredeyse aynı, çok kafanıza takmayın.
Reyiz afedersin ama akşam akşam seni yordum ama şimdi gp oc modelinin en fazla çekirdek hızı ile asus rog strix in en fazla çekirdek hızı kaç overclock la yani anladığın ekran kartı karşılaştırması istiyorum

Reyiz affedersin ama akşam akşam seni yordum ama şimdi GP OC modelinin en fazla çekirdek hızı ile ASUS ROG STRIX'in en fazla çekirdek hızı kaç overclock la yani anladığın ekran kartı karşılaştırması istiyorum.

Arada büyük bir fark yok, maksimum çekirdek hızlarını öğrenmek size ne katacak bilmiyorum ama kafanıza çok takmayın zaten aynı FPS'leri alıyorlar.

Arada büyük bir fark yok, maksimum çekirdek hızlarını öğrenmek size ne katacak bilmiyorum ama kafanıza çok takmayın zaten aynı FPS'leri alıyorlar.
Yani doğru söylüyosunuz ama ben bir şeyi çok kafaya takan bir insanım yani gerçek hayatta görseniz illallah edersiniz bu karşılaştırmayı hiç bir yerde bulamadım ama merak ettiğim şu Ben rtx 2060 super ventus gp oc a overclock yaparak asus rog strix oc yi sollayabilirmiyim ve asus rog strix oc da da overclock yapılabiliyormu

Geri
Yukarı