RTX 2060S ROG Strix vs RTX 2070S MSI Ventus

Hayır ama yorumlarda 2070S'de soğutma iyi değil dediler
Zaten benim oynayacağim maximum en ağır oyun metro ex

Airhawk Duo gibi bir kasa falan alırsan soğutma sıkıntın genelde olmaz ve fan ayarını %50 falan yaparsan zaten ekstreme OC bile yaparsın ama Ventus XS ise soğutma konusunda çok iyi diye biliyorum ve başka modellere de bakabilirsin 4500 TL'ye Palit'de vardı sanırım ona da bakabilirsin neyse kasa olarak soğutması iyi kasa alsan bir sorun olamaz.

Airhawk Duo gibi bir kasa falan alırsan soğutma sıkıntın genelde olmaz ve fan ayarını %50 falan yaparsan zaten ekstreme OC bile yaparsın ama Ventus XS ise soğutma konusunda çok iyi diye biliyorum ve başka modellere de bakabilirsin 4500 TL'ye Palit'de vardı sanırım ona da bakabilirsin neyse kasa olarak soğutması iyi kasa alsan bir sorun olamaz.
bu ekran kartları 2 faarkı sistemde var 2070s li sistemde en iyi kasa thermaltake versa j23 ve diğer parçalardan kısmışlar 2060 s li sistemde asus tuf gt501 kasa ve diğer parçalarda kısılma yapılmamış

Kasa hava sürkülasyonu büyük etki yaratmaz ekran kartı sıcaklığı için. Isınacak yapacak bir şey yok. Ventus XS ve Ventus arasında büyük fark yok. Ventus'ta nikel kaplı ısı borusu var ama Ventus XS'te saf bakır ısı borusu var. Ayrıca Ventus, Ventus XS'ten 21 mm daha uzun. Ventus soğutması daha iyi ventus xs'in değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı