ASUS ROG STRIX 2070 Super laptop alınır mı?

• Konuyu başlatan Jeos
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B
Hocam 4000'de olanlardan yola çıkarak söylüyorum. TUF bile(ki geçen sene TUF önceliği vardı Ryzen için) Mayıs sonunda gelmişti. Dell G5 SE temmuz, Nitro ve MSI bravo ağustos, Legion eylül, ipg ekim, MSI Alpha aralıkta geldi. Şubat mart çok iyimser.

Hocam millet aç. MSI normalde en son getirenlerden fakat yağmur hızında damladı.
Mesela Scar gelmiş bile.

Hocam millet aç. MSI normalde en son getirenlerden fakat yağmur hızında damladı.
Mesela Scar gelmiş bile.

Tek Ryzen model bu şu an:) diğer markalar için dediğim gibi mayıs Haziran bekliyorum.

Mesela Scar gelmiş bile.

Tek Ryzen model bu şu an:) diğer markalar için dediğim gibi mayıs Haziran bekliyorum.
Yahu ne yaptınız? 😅 Ben en fazla bir ay bekleyebilirim. Yoksa işin hızına yetişmek mümkün değil. Haziran’da alsam yine bir şey çıkar, yine bir şey. Ben bu bir iki hafta içinde güzel yeni işlemcili ryzen ve rtx görebilir miyiz acaba dedim.
Haziran çok. 😓
Açız açççç.

Yahu ne yaptınız? 😅 ben en fazla bir ay bekleyebilirim. Yoksa işin hızına yetişmek mümkün değil. Haziran'da alsam yine bir şey çıkar, yine bir şey. Ben bu bir iki hafta içinde güzel yeni işlemcili Ryzen ve RTX görebilir miyiz acaba dedim.
Haziran çok. 😓
Açız açççç.

Hocam bütçeyi bu kadar artırmışken şuna bakar mısınız?
RTX 3060 115W var 2080 civarı hatta ondan daha fazla performans verecek muhtemelen. 10870h 4800H'ın çok az gerisinde iyi bir işlemcidir.

Gittigidiyor’da indirim yakaladım kampanya puanım da vardı. 15.000 TL’den 14’e düşürdüm. Peşin fiyatına taksit de yapınca, yapıştırdım Omen 17’yi dayanamadım. 😅Hanım Asus parasından kalanlarla monitör de yaparız dedi comolokko dedim.
Hayırlı olsun artık. 😊 İncelemesini paylaşacağım gelince.

Yeni konular

Geri
Yukarı