ASUS ROG STRIX 27.810 TL'ye alınır mı?

• Konuyu başlatan AGe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 51
  • Görüntüleme 2B

Bu iki ürün arasından hangisi mantıklı sizce?

Hocam HP hakkında çok bir bilgim yok şahsen yanlış yönlendirmek istemem, çok fazla önerildigini ve kasa kalitesi olarak ASUS kadar kaliteli olmadığını biliyorum, ASUS'un fiyatı abarti fazla kesinlikle o fiyata ASUS almazdım eğer 2'si arasında kaldıysan HP'den yana şansını denemeni öneririm ama gene HP'ye hakim birine de sorsan iyi olur.

Hocam HP hakkında çok bir bilgim yok şahsen yanlış yönlendirmek istemem, çok fazla önerildigini ve kasa kalitesi olarak ASUS kadar kaliteli olmadığını biliyorum, ASUS'un fiyatı abarti fazla kesinlikle o fiyata ASUS almazdım eğer 2'si arasında kaldıysan HP'den yana şansını denemeni öneririm ama gene HP'ye hakim birine de sorsan iyi olur.
Anladım hocam teşekkür ederim. Çok soru sordum ama birşey daha sormak istiyorum

Fiyatlar hemen hemen yakın birbirine arada 500 tl gibi bir fark var. Acer da hem işlemci daha iyi hem ekran kartı daha iyi. Kasa kalitesi için asus almak mantıklı mı yoksa nitro mu daha mantıklı ?
@Radeon RX 5500M ?

Anladım hocam teşekkür ederim. Çok soru sordum ama bir şey daha sormak istiyorum.

Fiyatlar hemen hemen yakın birbirine arada 500 TL gibi bir fark var. Acer da hem işlemci daha iyi hem ekran kartı daha iyi. Kasa kalitesi için ASUS almak mantıklı mı yoksa Nitro mu daha mantıklı?
@Radeon RX 5500M?

O nasıl şey hocam amaç birbirimize yardım etmek zaten. Bence kesinlikle Acer tercih edilmeli gerek işlemci gerek ekran kartı olarak. 3050 Ti 4 GB bir kart bazı oyunları Ultra ayarlarda oynatmaz yetersiz gelir.

Siz olsanız benim yerimde Intel mi tercih ederdiniz AMD mi?

Şahsen 11. nesil Intel alırdım. Olmadı 5800H alırdım ancak Aorus yerine Nitro düşünmeyeceğim için aours alırdım 22K bütçe ile. Biraz karışık oldu ama umarım anlatabildim.
Anladım hocam teşekkür ederim. Çok soru sordum ama bir şey daha sormak istiyorum

Fiyatlar hemen hemen yakın birbirine arada 500 TL gibi bir fark var. Acer da hem işlemci daha iyi hem ekran kartı daha iyi. Kasa kalitesi için ASUS almak mantıklı mı yoksa Nitro mu daha mantıklı?
@Radeon RX 5500M?

Net Acer.

Omen 17'yi bizzat ROG ile yan yaan inceledim. Kalite olarak bir fark göremedim.

O nasıl şey hocam amaç birbirimize yardım etmek zaten. Bence kesinlikle Acer tercih edilmeli gerek işlemci gerek ekran kartı olarak. 3050 Ti 4 GB bir kart bazı oyunları Ultra ayarlarda oynatmaz yetersiz gelir.
Anladım hocam çok teşekkür ederim.
Şahsen 11. nesil Intel alırdım. Olmadı 5800H alırdım ancak Aorus yerine Nitro düşünmeyeceğim için aours alırdım 22K bütçe ile. Biraz karışık oldu ama umarım anlatabildim.

Net Acer.

Anladım hocam teşekkür ederim. Omen kasası metal mi plastik mi?

Net Acer.

Hocam ben Omen'i canlı hiç görmedim ama bir videoda kapağın ortasına bastırdığında kapağın içe doğru esnediğini hatırlıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
dk 2.50 hocam.

Hocam ben Omen'i canlı hiç görmedim ama bir videoda kapağın ortasına bastırdığında kapağın içe doğru esnediğini hatırlıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
dk 2.50 hocam.
Çok dayanıksız gibi hissettim bu kadar pahalı cihaza bu kalite olmamış bence .

Hocam karar senin şahsen çok övülen bir cihaz alınmaz demiyorum, bu kadar insan önerdiğine göre vardır bir bildikleri ben kasa kalitesine önem verdiğim için almazdım şahsen, malum az para vermiyoruz.
Evet senin gibi düşünüyorum ben de. Teşekkür ederim fikirlerin için.

Çok dayanıksız gibi hissettim bu kadar pahalı cihaza bu kalite olmamış bence.

Aslında esnemesi hemen kırılmasını engelliyor. Taş gibi olan laptopları da gördük bir baskıda arka kapakları kırılıyordu.
Aslında esnemesi hemen kırılmasını engelliyor. Taş gibi olan laptopları da gördük bir baskıda arka kapakları kırılıyordu.

Ayrıca malzeme kalitesi modellere göre değişiyor. Tamamen plastik kasalısıda var alüminyum da var aliminyumla güçlendirilmiş plastikte var ve bunun gibi klavye etrafı alüminyum olan var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı