ASUS ROG STRIX 3080 10 GB alınır mı?

Evet aldım. rdr2 cp2077 gibi oyunlarda çöktü. ağır renderlarda da çökme yaşadı. Port Royal testini geçemedi. Ben de servise gönderdim, sonuç bekliyorum. Sorunun fabrika çıkışlı bi arıza olduğunu tahmin ediyorum.

Ama bunları bir kenara koyarsak en ağır yükte 60 derece gördüm. FPS vs gibi konularda da bekleneni verdi. Alınabilir derim. Ancak 8+8+8 pin güç bağlantısı var ona dikkat edin. Sebebi tuf serisine göre daha yüksek frekansla çalışması. 8+8 pin istiyorsanız tuf modeli tercih edilebilir.
hocam peki aşırı bir coil whine gibi bir sorununuz var mıydı acaba? Ek olarak kaç W PSU ile kullanıyorsunuz?

@Mushy merhaba hocam ürünü aldınız mı acaba?

@Gunerozcan07 ürünü aldınız mı hocam?
ben daha satın almadım hocam fiyatların daha düşeceğini düşüyorum. artık eth 2.0 güncellemesiyle artık kazım bitti. başka coinler de çok az kazanç var. yakında bir sürü kart 2. ele düşecek. 0 fiyatlarının da düşeceğini düşünüyorum.

Evet aldım. rdr2 cp2077 gibi oyunlarda çöktü. ağır renderlarda da çökme yaşadı. Port Royal testini geçemedi. Ben de servise gönderdim, sonuç bekliyorum. Sorunun fabrika çıkışlı bi arıza olduğunu tahmin ediyorum.

Ama bunları bir kenara koyarsak en ağır yükte 60 derece gördüm. FPS vs gibi konularda da bekleneni verdi. Alınabilir derim. Ancak 8+8+8 pin güç bağlantısı var ona dikkat edin. Sebebi tuf serisine göre daha yüksek frekansla çalışması. 8+8 pin istiyorsanız tuf modeli tercih edilebilir.
Hocam merhaba servisten geldikten sonra sorun devam etti mi çözüldü mü ? Yarın almayı planlıyorum. Yazıyı okuyunca bir tereddütte kaldım.

Hocam merhaba servisten geldikten sonra sorun devam etti mi çözüldü mü ? Yarın almayı planlıyorum. Yazıyı okuyunca bir tereddütte kaldım.
Hocam serviste kartı cs go ve gta v ile deneyip sıkıntı yok diye aramadan etmeden geri gönderdiler. Ama bu sırada ben format falan atmıştım pcye. Bi şey yaomamalarına rağmen kart dönğnce sorunsuz çalıştı. Fırmat mı düzeltti yoksa hala sorun var ilerde baş gösterir mi bilmiyorum. Ancak sorun kartın modeliyle ilgili değil bence 4090 alsanız da yaşayabilirsiniz bunları. Rahatlıkla alabilirsiniz.

Geri
Yukarı