ASUS ROG STRIX 4050 vs Monster Tulpar 4060 vs Acer Nitro 16

Mirac.17

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4070
13650HX
16 GB DDR5 RAM
1 TB M2 SSD
WİNDOWS 11 PRO
Meslek
ÖĞRENCİ
Sizce hangisi kaliteli soğutma olarak? Excalibur vardı 100 derece gördü iade ettim aynı sorun olmasın istiyorum.
Extra SSD alacağım ASUS alırsam fiyat çok sorun değil yeter ki F/P ve ısınması olmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
ROG STRIX kullanıyorum sessiz modda 75 dereceyi geçmiyor. Premium bir malzeme kalitesi var 4050 yetecekse ASUS daha mantıklı.

Sadece GTA 6 çıkınca oynayacağım haricinde yazılımla uğraşıyorum ve RDR Forza oynayacağım.

Asus tabiki hocam.
Sizce hangisi kaliteli soğutma olarak? Excalibur vardı 100 derece gördü iade ettim aynı sorun olmasın istiyorum.
Extra SSD alacağım ASUS alırsam fiyat çok sorun değil yeter ki F/P ve ısınması olmasın.

ROG daha iyi değil mi?

ROG seri olarak bir tık daha iyi ben ikisini de kullandım Acer Nitro 5 serisi olsa uzak durun derdim ama 16 serisi gayet yeterli ve yarı premium diyebileceğim bir seri.
Ayrıca aralarındaki fark bence ciddi hem 4060 hem RAM hem SSD olarak aldıktan sonra hiçbir ekleme yapmanıza gerek kalmaz Nitro'da.

ROG seri olarak bir tık daha iyi ben ikisini de kullandım Acer Nitro 5 serisi olsa uzak durun derdim ama 16 serisi gayet yeterli ve yarı premium diyebileceğim bir seri.
Ayrıca aralarındaki fark bence ciddi hem 4060 hem RAM hem SSD olarak aldıktan sonra hiçbir ekleme yapmanıza gerek kalmaz Nitro'da.

Ama ROG kalitesinde değil.

Ama ROG kalitesinde değil.

ROG serisinin giriş ürünleri sanıldığı kadar kaliteli değil ayrıca 4060 ve 4050 arasında ciddi bir güç ve VRAM farkı var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yine tercih sizin tabii ama ben Nitro 16'yı göz ardı etmezdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı