ASUS ROG STRIX 6700XT, 7500TL'ye almaya değer mi?

2K'da oynamıyorsan ciddi bir yükselme olmayacak bu. Yine kas gücüne göbekten bağlısın, edeceğin masrafın karşılığını da pek alacağını sanmıyorum. Cebinden nereden baksan 3500 TL para çıkacak.

Bari RX 6800 ile RTX 3070 kovala.
Bulunduğum çevrede 3070 var birkaç tane. Ama Palit vs. markalar bunları saymazsak Gigabyte MSI vs. olanlar 9000TL en az. Bir tane de 3080 Suprim X var 10000TL. Anlayacağın yer küçük fiyatlar yüksek. 3070 ve üstleri bu şekilde buralarda. Ne yapayım bu halde?
Bulunduğum bölgeden almak durumundayım test edebilmek için

@SenmisinOxa 1080P'deysen 3070 al derim. DLSS'in görüntü kalitesi daha iyi ve kart daha kaslı. ROG Strix etiketi karın doyurmuyor gerçekçi olursak.

RX 6800 > RTX 3070 > 6700 XT.
Haklısınız Palit 3070ti satan biri var aslında 7000 TL. Ama ne biliyim marka güven vermiyor. Takıntım var mı var. Yoksa alır geçerim onu. Ama bir süre sonra sorunlar baş gösterir gibime geliyor.

@SenmisinOxa 10 sene kullanmayacaksın ne sorunu, kartların performans ömrü zaten hızlı tükeniyor her yeni çıkan oyunun gereksinimleri yüseldiğinden.
Çok basit grafik oyun oyunuyorum zaten. Adobe programlarını kullanıyorum bi de. Bir Gamer değilim. İstediğim sistemin performansını biraz daha artırmak. Çok sık parça alan biri de değilim. Aldığım parça sorunsuz uzun müddet idare etsin istiyorum. Çevremde düzgün fiyata düzgün marka temiz bir 3070ti olsa onu düşünüyordum zaten. Palit 3070ti fiyatını yanlış yazdım. 8500 o da bu alınır mı peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı