ASUS ROG STRIX 750W alınır mı?

Ben ne diyorum, sen ne diyorsun. Ha 2700, ha 3000 TL. Paran boşa gitmesin diye bütçeni istedim ama almaya koşullanmışsın belli ki.

Sessizlik, genel performans ve ripple testleri dahil üstünkörü baktığım zaman bariz CORE REACTOR serisinin ROG STRIX serisinden minimal farklarla da olsa önde olduğunu görüyorum. Asıl arayı açan fark ripple değeri, ama 30 mV'da göz çıkarmaz. Fiyatı 1700 TL civarlarında olsaydı ancak düşünülebilirdi.

Koskoca Tom's Hardware bile incelemenin başına pahalı diye not düşmüş. 😀 Yakın fiyatlardaki Corsair RMX yer bunu.

PSU kaliteli PSU ancak o kadar etmez. Onu alana kadar daha ucuza XPG Core Reactor, benzer fiyata Corsair RM750X alınabilir.

Ben ne diyorum, sen ne diyorsun. Ha 2700, ha 3000 TL. Paran boşa gitmesin diye bütçeni istedim ama almaya koşullanmışsın belli ki.

Sessizlik, genel performans ve ripple testleri dahil üstünkörü baktığım zaman bariz CORE REACTOR serisinin ROG STRIX serisinden minimal farklarla da olsa önde olduğunu görüyorum. Asıl arayı açan fark ripple değeri, ama 30 mV'da göz çıkarmaz. Fiyatı 1700 TL civarlarında olsaydı ancak düşünülebilirdi.

Koskoca Tom's Hardware bile incelemenin başına pahalı diye not düşmüş. 😀 Yakın fiyatlardaki Corsair RMX yer bunu.
Hocam burada açıklamış zaten ben yazarken.

Hocam teşekkür ederim bir an kafayı yedim :D

Sessizlik, genel performans ve ripple testleri dahil üstünkörü baktığım zaman bariz Core Reactor serisinin ROG STRIX serisinden minimal farklarla da olsa önde olduğunu görüyorum. Asıl arayı açan fark ripple değeri, ama 30 Mv'da göz çıkarmaz. Fiyatı 1700 TL civarlarında olsaydı ancak düşünülebilirdi.

Koskoca tom's hardware bile incelemenin başına pahalı diye not düşmüş. 😀 yakın fiyatlardaki Corsair RMx yer bunu.

Peki hocam ASUS TUF 750b alınır mı? Sistemimi Full ASUS topluyorumda ondan.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı