Enduro bisiklet önerisi

TEKNO GCSE

Hectopat
Yer
Çanakkale, Biga
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sa gençler, yakın zamanda (inşallah) elime çok büyük bir para geçecek. Bende hayalim olan bir Enduro almak istiyorum ama seçemiyorum bir türlü, çok fazla seçenek var.
Freerideshoptr sitesinde 175.000 TL'ye Giant Enduro vardı ama o satıldı. Bana olabilecek en iyi Enduro'yu önerebilir misiniz?
E-bike olmasın mümkünse o tarafa pek sıcak bakmıyorum.
Bir ara Santa Cruz'ları inceledim V10 hoşuma gitti ama Türkiye'de satılan bir yer bulamadım.
Neyse fiyat sınırı yok yani en iyisini yazın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Evet simplon mantıklı geldi tipi de bayağı güzel. Bir şey merak ettim biraz baktım da bulamadım.
Bu fox ön ve arka süspansiyonların bazıları elektronik otomatik süspansiyon ayarı yapıyor, sanırsam bu Simplon'da yok kendimiz ayarlıyoruz yani, ben hem şehirde hem de dağda sürmek istiyorum bunları elle ayarlaması zorluk çıkartır mı yani daha önce enduro kullanmadığım için bilmiyorum.
Biraz cahiliz bu güne kadar hep yaylı süspansiyon kullandık.

Evet simplon mantıklı geldi tipi de bayağı güzel. Bir şey merak ettim biraz baktım da bulamadım.
Bu fox ön ve arka süspansiyonların bazıları elektronik otomatik süspansiyon ayarı yapıyor, sanırsam bu Simplon'da yok kendimiz ayarlıyoruz yani, ben hem şehirde hem de dağda sürmek istiyorum bunları elle ayarlaması zorluk çıkartır mı yani daha önce enduro kullanmadığım için bilmiyorum.
Biraz cahiliz bu güne kadar hep yaylı süspansiyon kullandık.
Bisikletten inip bir vidayi dondurunce oluyor diye biliyorum. Yine de bir arastirma yapmanizi oneririm.

Geri
Yukarı