ASUS ROG STRIX B560-A Gaming Wi-Fi alınır mı?

Evet bende farkındayım haketmiyor fakat arkadaş her ay parça parça alacakmış, kredi çekebilme ya da taksitle alabilme şansıda yokmuş o yüzden toplama şart.

O zaman attığın sistemde paçaları şöyle değiştirsin:

O zaman attığın sistemde paçaları şöyle değiştirsin:

Hocam Kioxia'nın bu modelinde kronik sağlık düşmesi ve ısınma sorunu yok muydu?

Hocam güzel bir SSD'dir fakat gereksiz pahalı onun yerine P5 Plus almak çok daha mantıklı olur 1700TL civarındaydı zamlanmış.

Kral şun i3 12100Fli sistem dizebiliyorum ileride işlemci vs güncellerim sence RAM olarak ne alabilirim ve bazı tanker birbirinden fiyat farkı çok nelere dikkat etmeliyim bunlarda ve önerdiğiniz bir RAM var mı tercihen ışıklı olmasını isterim ama fiyattan kısıp kaliteli bir RAM'de önerebilirsin.

Kral şun i3 12100FLI sistem dizebiliyorum ileride işlemci vs güncellerim sence RAM olarak ne alabilirim ve bazı tanker birbirinden fiyat farkı çok nelere dikkat etmeliyim bunlarda ve önerdiğiniz bir RAM var mı tercihen ışıklı olmasını isterim ama fiyattan kısıp kaliteli bir RAM'de önerebilirsin.

Bunu öneririm, kendimde kullanıyorum bir sorun çıkarmadı o.c falan yapmadım fakat, Samsung b-die çip kullanıyor ve 3200HMZ CL 16 değerlere sahip bence gayet güzel, ışıklı isterseniz de bu var fakat inanın bu RAM hakkında bilgim yok ancak hazır sistemlerin içinde kullanılıp önerenleri gördüm.

Bunu öneririm, kendimde kullanıyorum bir sorun çıkarmadı o.c falan yapmadım fakat, Samsung b-die çip kullanıyor ve 3200HMZ CL 16 değerlere sahip bence gayet güzel, ışıklı isterseniz de bu var fakat inanın bu RAM hakkında bilgim yok ancak hazır sistemlerin içinde kullanılıp önerenleri gördüm.

XPG'nin D50 modeline bakabilir misiniz Technopat'in videolarında kullanılmış 3600MHz CL 18 alsam kazancım veya zararı olur mu sizin tavsiye ettiğiniz RAM ile kıyaslarsak.

Yeni konular

Geri
Yukarı