ASUS ROG STRIX B560-A Gaming Wi-Fi alınır mı?

3060 Ti, 6600XT, 6700XT sizi 5 6 yıl rahat götürür şimdi RX 6600 desen 11 12K ya kapanır olay ama 3060 Ti veya 6700XT dersen 15k ya da halledersin 20k ya da, piyasada şu an F/P bir sistem var 18k ya RX 6800 XT / i5 12400F donanımlara sahip, eğer kredi çekebilme ya da taksitle alabilme şansınız varsa kaçırmayın bu sistemi, illaki teker teker alacağım dersenizde @messinicocugu hocam daha bilgilidir bu konularda. RX 6800 XT 3070 Ti denginde bir kart bu arada ve alacağınız sistemlerde işlemciyi çok boşa atmayın çünkü 1080p oynanacağı için darboğazlar yaşanabilir.

Maalesef ne kredi çekebilirim ne de taksitli her ay bir parça şeklinde tamamlamak zorundayım şu an elimde hazır bir parça yok kafamı karıştıran tek şey Intel mi AMD mı bütçe açısından ne kadar uygun olursa o kadar iyi olur şimdi baktım az önce B550'şer Intel anakartlara göre biraz daha tuzlu olmuş ne yapsam karar veremedim.

Maalesef ne kredi çekebilirim ne de taksitli her ay bir parça şeklinde tamamlamak zorundayım şu an elimde hazır bir parça yok kafamı karıştıran tek şey Intel mi AMD mı bütçe açısından ne kadar uygun olursa o kadar iyi olur şimdi baktım az önce B550'şer Intel anakartlara göre biraz daha tuzlu olmuş ne yapsam karar veremedim.

Hocam AMD'nin ön belleği dışında Intel'e kıyasla bir artısı yok bence tabii ki bütçeye göre değişir ama, kafanızda net ya da yaklaşık bir bütçe kurarsanız parça önerisi yapabiliriz.

Hocam AMD'nin ön belleği dışında Intel'e kıyasla bir artısı yok bence tabii ki bütçeye göre değişir ama, kafanızda net ya da yaklaşık bir bütçe kurarsanız parça önerisi yapabiliriz.

En fazla toplam 20k harcama yapabilirim bilgisayara.

Güncel

Son düzenleme:
Pahalı hocam:

Evet bende farkındayım haketmiyor fakat arkadaş her ay parça parça alacakmış, kredi çekebilme ya da taksitle alabilme şansıda yokmuş o yüzden toplama şart.

Yeni konular

Geri
Yukarı