ASUS ROG STRIX Flare 2 Animate vs SteelSeries Apex Pro

Bütçe
6500

Gnawexe

Hectopat
Normalde Apex Pro almayı düşünüyordum ama aynı fiyattaki rakibi ASUS ROG STRIX flare 2 Animate'in indirime girdiğini gördüm ve biraz kafamı karıştırdı. Apex Pro eski bir klavye ve ASUS ROG STRIX Flare 2 Animate 2022'de çıkmış bir klavye, sizce hangisini tercih etmeliyim?

Güncel fiyat linkleri:

Normalde Apex Pro almayı düşünüyordum ama aynı fiyattaki rakibi ASUS ROG STRIX flare 2 Animate'in indirime girdiğini gördüm ve biraz kafamı karıştırdı. Apex Pro eski bir klavye ve ASUS ROG STRIX flare 2 animate 2022'de çıkmış bir klavye, sizce hangisini tercih etmeliyim?

Güncel fiyat linkleri:

ASUS ROG STRIX olanı tercih etmelisiniz bence.

ASUS ROG STRIX olanı tercih etmelisiniz bence.
Kafamı Karıştıran Apex prod da Led ekran bulunması ama özelliklerine baktığımda asus 0.125 ms tepki süresi olduğunu kağıt üzerinde göstermiş ve Apex pro ( 0.7 ms ) ile arasında baya fark olduğunu görüyorum sizce led ekran için apex pro almaya değer mi ?

kesinlikle ASUS

Kafamı karıştıran Apex prod da LED ekran bulunması ama özelliklerine baktığımda ASUS 0.125 ms tepki süresi olduğunu kağıt üzerinde göstermiş ve Apex Pro ( 0.7 ms ) ile arasında bayağı fark olduğunu görüyorum sizce LED ekran için Apex Pro almaya değer mi?

Apex Pro sadece LED ekranı olduğu için tercih ediliyor

Son düzenleme:
Kafamı karıştıran Apex prod da LED ekran bulunması ama özelliklerine baktığımda ASUS 0.125 ms tepki süresi olduğunu kağıt üzerinde göstermiş ve Apex Pro ( 0.7 ms ) ile arasında bayağı fark olduğunu görüyorum sizce LED ekran için Apex Pro almaya değer mi?

Ben ASUS ROG STRIX serisini çok sevdiğim için ASUS'u seçerdim zaten daha iyi ama gecikme kısmını kafanıza dert etmeyin sırf LED'i beğendiyseniz bile alınır bence Apex Pro.

Teşekkür ederim sizin başka 6500TL civarında önerebileceğiniz klavye var mı?

Hocam o fiyat bandında hiç klavye bakmadım şu an kullandıgım klavye de ASUS ROG STRIX ama 3000 lira civarı eğer güzel bir klavye karşıma çıkarsa sizinle paylaşırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı