ASUS ROG STRIX Flare klavye kaliteli midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Switch'i nasıldır. ASUS sonuçta kalitelidir.

Hocam dandik diyorsunuzda ASUS bu kaliteli değil mi Switch'leri vesaire ben dandikmi ürün aldım bayağı korkmaya başladım @hadwiger
Switchlerinde bir problem yok ama kasası tamamen plastik. O fiyattaki bir ürünün malzemesini daha kaliteli olması gerekirdi.

Switch'lerinde bir problem yok ama kasası tamamen plastik. O fiyattaki bir ürünün malzemesini daha kaliteli olması gerekirdi.

Klavye gacırdamadı oluyor diyordum mekanik olmayan tuşları kalitesiz diyorsunuz yani.
Switch'lerinde bir problem yok ama kasası tamamen plastik. O fiyattaki bir ürünün malzemesini daha kaliteli olması gerekirdi.

Klavyenin herhangi birboş bir yerine bastirdigimdada gacırdaması plastikten kaynaklı ama mekanik tuşlarda bastırdığımda bu ses neden olmuyor.

Mekanik tuşları kaliteli değil mi?

Klavye gacırdamadı oluyor diyordum mekanik olmayan tuşları kalitesiz diyorsunuz yani.

Klavyenin herhangi birboş bir yerine bastirdigimdada gacırdaması plastikten kaynaklı ama mekanik tuşlarda bastırdığımda bu ses neden olmuyor.

Mekanik tuşları kaliteli değil mi?
Mekanik tuşlarda bir sıkıntı yok, dediğim gibi tek sıkıntı malzemesi.

Mekanik tuşlarda bir sıkıntı yok, dediğim gibi tek sıkıntı malzemesi.

Plastik olduğu için mekanik olmayan plastik tuşlarda plastik olan boşyerlerine bastırınca gacırtı yapması normal demiştiniz galba bununla alakalı.
TKL istiyorsanız HyperX alloy Origins Core alabilirsiniz. Bende var soruları alabilirim.

Amacım klavye almak değil.
@hadwiger

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı