ASUS ROG STRIX FLARE tuşlara uzun basılmıyor

WiLdLovee

Hectopat
25 Kasım 2020 Tarihinde ASUS ROG STRIX FLARE oyuncu klavyesini, Trendyol üzerinden aldım iade sürecini geçtik şu an tuşlarda temassızlık gibi bir sorun yaşıyorum oyun içinde bir kapıyı açmak için E ya da F gibi tuşlarda ya da karakteri hızlı koşturmam gereken yerlerde Shift tuşuna basmam gerektiğinde bunu yapamıyorum, Kısacası uzun basmam gereken yerlerde uzun basamıyorum ve oyun oynayamıyorum. Normal kullanımda bir sıkıntı yok. Bu sorunu çözmemde yardımcı olur musunuz?

Yazı yazarken herhangi bir tuşa basılı tutunca çok seri bir şekilde yazıyor mu? Turbo modu açık kalmış olabilir. Genelde yaşanan bir durum.

Yazı yazarken herhangi bir tuşa basılı tutunca çok seri bir şekilde yazıyor mu? Turbo modu açık kalmış olabilir. Genelde yaşanan bir durum.

Website de ya da metin belgesinde yazı yazarken basılı tutunca uzun yazıyor tek sorunu oyunlarda ki uzun basma senaryolarında yaşıyorum.

Arkadaşlar bende aynı sorunu bende yaşıyorum internetten fn+q yontemini denedim düzelmiyor var mi çözebilecek
Dostum benim klavyemdede ayni bi dediğin sorun var fn+q yöntemi yaziyor sadece internette ama denedim olmuyor

Geri
Yukarı