Asus ROG Strix Fusion 300 7.1 Oyuncu Kulaklığı

K.v.Terzaghi

Decapat
Merhaba arkadaşlar, daha önceden de bir konu açarak (bknz. 1000 TL Klavye ve Kulaklık Önerisi) bir bütçe ayırıp klavye ve kulaklık almak istediğimi belirtmiştim. Kulaklık konusunda halen devam eden karmaşık düşüncelere sahibim.

Arctis 5 dizayn olarak çok hoşuma gidiyor, kafa bandı rahatlığı var ve SS Engine programı da ilgimi çekiyor.

Steelseries Arctis 5 Usb Rgb Oyuncu Kulaklığı 7.1 - Siyah - n11.com
Bir yandan Cloud II indirime giriyor beni cezbediyor.

HyperX Cloud II Kırmızı 7.1 Usb Ses Kartlı Oyuncu Kulaklığı (KHX-HSCP-RD) | HyperX | 11.11 İndirimleri 53mm Driver, 7.1 Ses Kartlı HyperX Cloud 2 Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Bir yandan Corsair Void'i sorguluyorum ve Sennheiser serisine bakıyorum. Bir ara indirimden Sennheiser GSP300 alma fırsatım olmuştu sanırım defolu ürün idi, rahat ettiremedi beni ve inanılmaz bir baş ağrısı oluştu bende iade ettim.

Şimdi de karşıma çok bilgi edinemediğim Asus ROG Strix Fusion 300 çıktı iyi bir indirimle.
Asus ROG Strix Fusion 300 7.1 Oyuncu Kulaklığı | Asus | 11.11 İndirimleri 7.1 Desteğiyle Asus Strix Fusion 300 Oyuncu Kulaklığı Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Ne düşünüyorsunuz bu fiyat ve bu kulaklık için? Kullanan var mıdır?

Sizin tavsiyeniz ne yönde olur? 600 TL bandında bir ürün bakıyorum indirimi beklemiştim zaten eğer Black Friday daha güzel indirimlerle dolu olur diyorsanız onu da bekleyebilirim. Her türlü düşünceye açığım, şimdiden teşekkür ederim.

[(AMD RYZEN 5 1600 / MSI B350M Bazooka /MSI GTX1060 GAMING X 6GB / 8GB DDR4 / 1TB Disk / 240GB SSD) Ayrı bir ses kartına sahip değilim]

Son düzenleyen: Moderatör:
Artics 5 i deneyimleme fırsatım oldu yazılım gibi konularda çok iyi lakin o paraya değecek bir ses deneyimi sunmuyor HyperX cloud 2 iyi bir kulaklık fakat artık eskidi o da çok iyi bir ses deneyimi sunmuyor GSP 300 neden beğenmediniz anlamadım GSP 350 modeli var bende şu zamana kadar kullandığım en iyi kulaklık. Asus modeline gelirsek her daim oyuncuları memnun edecek bir yol buluyor Asus gerek yazılım olarak gerek kullanım olarak şu ana kadar aldığım hiç bir asus ürününde memnuniyetsiz olmadım fakat kulaklığı denemediğim için ses kalitesi hakkında size bir şey söyleyemeyeceğim fakat Asus üzmez diye düşünüyorum genelde parasının hakkını veriyor.

@K.v.Terzaghi Evet, yanlış hatırlamıyorsan Almanyada bir teknoloji markette deneyinleme şansım oldu. Burada Cloud II'yi baz alalım, ben ikisinide denedim fakat Asus'un bas ve tiz kalitesini daha çok beğendim.

Corsair Void'i yakın bir zamanda denedim tamamen vasat bir kulaklık, Corsair, Asus gibi markalara ben güvenmiyorum ben almazdım o yüzden size de önermem. Arctis 5 ise fazlasıyla pahalı, tamamen aynı donanım Arctis 3'de de var gidip USB ses kartına 300 TL para vermiş oluyorsunuz.

Bu bütçede alabileceğiniz en iyi kulaklıklar; GSP 300, Cloud 2 ve Cloud Alpha. Madem GSP 300 sizi rahatsız etti Cloud Alpha zaten hiçbir yerde stokta yok Cloud 2 alın geçin derim.

Artics 5 i deneyimleme fırsatım oldu yazılım gibi konularda çok iyi lakin o paraya değecek bir ses deneyimi sunmuyor HyperX cloud 2 iyi bir kulaklık fakat artık eskidi o da çok iyi bir ses deneyimi sunmuyor GSP 300 neden beğenmediniz anlamadım GSP 350 modeli var bende şu zamana kadar kullandığım en iyi kulaklık. Asus modeline gelirsek her daim oyuncuları memnun edecek bir yol buluyor Asus gerek yazılım olarak gerek kullanım olarak şu ana kadar aldığım hiç bir asus ürününde memnuniyetsiz olmadım fakat kulaklığı denemediğim için ses kalitesi hakkında size bir şey söyleyemeyeceğim fakat Asus üzmez diye düşünüyorum genelde parasının hakkını veriyor.
Cloud II de eskidi fakat hep iyi şeyler duyuyorum hakkında. Açıkçası GSP 300 de sıkıntı yaşayan bir tek ben varım sanırım, kötü yorum yapan bir kişi bile görmedim. Ben Trendyol üzerinden 550 tl gibi bir fiyata almıştım fakat dediğim gibi yüksek ihtimal ürünsel bir sıkıntıydı bir tarafı fazla gevşekti ve hafiften oynuyordu. Çok kaliteli bir deneyim yaşayamadım kendisi ile birazda harici bir ses kartımın olmaması beni huylandırdı açıkçası. Belki psikolojik olarak, belki jak girişinden ve ya ses kartından, belki de o gün ağrayacağı varmış başımın bilmiyorum bir şey baş ağrısı yaptı ben de ve bende iade ettim. Sennheiser'ın kalitesinden hiç şüphem yok, GSP 350 olsa idi elimde yüksek ihtimal yaşamazdım herhangi bir problem. Asus yorumunuz için teşekkür ederim, mikrofonundan biraz korkuyorum Sennheiser da o mükemmeldi mesela. Bu fiyatlarda önereceğiniz başka kulaklık var mıdır?
@K.v.Terzaghi Evet, yanlış hatırlamıyorsan Almanyada bir teknoloji markette deneyinleme şansım oldu. Burada Cloud II'yi baz alalım, ben ikisinide denedim fakat Asus'un bas ve tiz kalitesini daha çok beğendim.
Hocam sen bu fiyat bandında başka markadan ziyade, direkt Asus'u öneriyorsun sanırım.
Corsair Void'i yakın bir zamanda denedim tamamen vasat bir kulaklık, Corsair, Asus gibi markalara ben güvenmiyorum ben almazdım o yüzden size de önermem. Arctis 5 ise fazlasıyla pahalı, tamamen aynı donanım Arctis 3'de de var gidip USB ses kartına 300 TL para vermiş oluyorsunuz.

Bu bütçede alabileceğiniz en iyi kulaklıklar; GSP 300, Cloud 2 ve Cloud Alpha. Madem GSP 300 sizi rahatsız etti Cloud Alpha zaten hiçbir yerde stokta yok Cloud 2 alın geçin derim.

Ben Arctis 5 e görünüş ve konfor açısından bayılıyordum n11 kuponu kullanmayı düşünüyordum ama senin gibi bu şekilde söyleyen başkaları da var bu yüzden eliyorum kendisini. Void i de eledim. GSP 300 sıkıntı mı yazdım zaten 'Rousso' nickli arkadaşa. Cloud II'ye eski yazan çok var ama yine de hiç kötü yorum görmüyorum kendisi ile ilgili. Her halükarda ayın 11 ini başka yerlerde bir indirim görebilirim belki diye bekleyeceğim ama Black Friday beklememi önerir misiniz? Hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı