ASUS ROG STRIX Fusion 300 nasıldır?

Ahmet Yorulmaz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar maximum 700 TL'ye kulaklık almak istiyorum. Şu an Gamepower tinker V2 var elimde. Ama İtopya'da bir kulaklık gördüm indirimde ve çok hoşuma gitti fakat nasıl olduğuna dair bir fikrim yok. Sizce bu ikisi arasında gözle görülür ve farkedilebilen bir fark olur mu? Kulaklık =
ASUS ROG STRIX Fusion 300 LED 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı. Şimdiden herkese iyi akşamlar, yorumlarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2021.06.25 - 21.19.45.20.png
    Desktop Screenshot 2021.06.25 - 21.19.45.20.png
    336,6 KB · Görüntüleme: 66
Bende var. Çok uzun süre kullandım. Performansı gayet güzel. Sesi güzel mici oyun için yeterli. Kafaya biraz baskı yapiyor çok kullanınca hafiften ağrıtıyor. Yalnız bu kulaklığın şöyle bir kronik sorunu var. USB kablosu 1 2 ay içinde temassızlık yapmaya başlayabiliyor. Benimki 1.5 yılda yaptı. Sonra garantiye yolladım sıfırını verdiler. Bunları bilip illa alıyorsan mutlaka kutusunu, garanti belgesini ve faturasını sakla. 2 yıl boyunca dursun kenarda. Hala almadiysan yardımcı olmuşumdur belki. İyi günler.

Dostum aynen dediğin gibi oldu. Çoğu kişiler ile görüştüm ve aynısını söylediler. USB yerinin bozulduğu ile ilgili birçok sorun duydum. Buna istinaden dedilerki; al HyperX Cloud 2 arkana bakma. Ben şahsen güzel buldum bunu Vatan Bilgisayar'dan aldım ama 1000 TL biraz pahalı gibi geldi :) ama FPS oyunlarında falan güzel sesler veriyor. Yorumun için çok çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı