ASUS ROG STRIX Fusion nasıldır?

Ders dinlemek içinse niye bu kadar para ödüyorsun ki? Kulakiçi önerebilirim istersen, daha iyi olur. Ders, oyun ve genel kullanım içinse Cloud Flight al bunun yerine.

Kulakiçi de olur diyorsan:

Ders dinlemek içinse niye bu kadar para ödüyorsun ki? Kulak içi önerebilirim istersen, daha iyi olur. Ders, oyun ve genel kullanım içinse Cloud Flight al bunun yerine.

Kulak içi de olur diyorsan:

Yani şimdilik sadece ders çalışmak için yani senin attığın HyperX'in ondan farkı yok fiyat hine aynı ben indirimdeyken alayım böyle bir şey dedim ama yani derslerim falan bitince muzik oyun gibi vs şeylere de bakacağım ama hani derslerde hoca arada böyle konuşmayı bırakır ya tam odaklanmalık bir şey arıyorum yani şöyle anlatayım sana 3. dünya savaşı çıksa ben onu duymucağım şekilde bir kulaklık arıyorum bu kulaklığıda uyguna bulmuşum sorayım dedim nasıl performansı vs. bir de sana bir soru daha soracağım bu kulaklık Fusion'un hangi modeli normalde yanında 300 500ya da 700 yazmazmı herhangi bir bilgin varsa paylaşabilir misin? Yanıtın için teşekkürler.

Yani şimdilik sadece ders çalışmak için yani senin attığın HyperX'in ondan farkı yok fiyat yine aynı ben indirimdeyken alayım böyle bir şey dedim ama yani derslerim falan bitince muzik oyun gibi vs şeylere de bakacağım ama hani derslerde hoca arada böyle konuşmayı bırakır ya tam odaklanmalık bir şey arıyorum yani şöyle anlatayım sana 3. dünya savaşı çıksa ben onu duymayacağım şekilde bir kulaklık arıyorum.
Birkaç ASUS kulaklıkları denemiş birisi olarak söylüyorum ki ASUS kulaklık işini bıraksın, adamlar iyi yapmıyor. Attığın linktekinin önerildiğini de hiç duymadım, iyi olduğunu sanmıyorum.

Bu kulaklığı da uyguna bulmuşum sorayım dedim.
Attğın linkteki en ucuzu değil bu arada, İncehesap'ta 1170 TL'ye bulunuyor.

Bu kulaklık Fusion'un hangi modeli normalde yanında 300 500 ya da 700 yazmazmı herhangi bir bilgin varsa paylaşabilir misin? Yanıtın için teşekkürler.
Bunun hakkında bilgim yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı