ASUS ROG STRIX Fusion Wireless alınır mı?

svjzib

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben üst düzey bir sistem toplayacağım ASUS marka kablosuz bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum YT'dan baktığım zaman bu kulaklık hakkında çok fazla bir şey bulamadım iyi bir kulaklık mı Online FPS oyunları favorim yani ses kasmak benim için önemli siz bu kulaklığı önerir misiniz?

Arkadaşlar merhaba ben üst düzey bir sistem toplayacağım ASUS marka kablosuz bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum YT'dan baktığım zaman bu kulaklık hakkında çok fazla bir şey bulamadım iyi bir kulaklık mı Online FPS oyunları favorim yani ses kasmak benim için önemli siz bu kulaklığı önerir misiniz?
Logitech G PRO X Wireless tercih edin. Steelseries Nova 7'de tercih edebilirsiniz.

Full Asus olacak sistem o yüzden farklı bir markaya yönelmek istemiyorum
Hocam bu nasıl bir mantık Asus iyi bir anakart ve ekran kartı üreticisi olabilir, ama iyi bir kulaklık üreticisi değil bana göre. Paranızı çöpe atmayın.

Hocam bu nasıl bir mantık Asus iyi bir anakart ve ekran kartı üreticisi olabilir, ama iyi bir kulaklık üreticisi değil bana göre. Paranızı çöpe atmayın.
Aslında ben tek bir programdan her şeyi kontrol etmek istiyorum ayrıca tüm ürünlerin set halinde aynı olması çok hoşuma gidiyor corsair steel series v razer gibi markaları araştırdım ama hepsinde 2. Bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsun

Aslında ben tek bir programdan her şeyi kontrol etmek istiyorum ayrıca tüm ürünlerin set halinde aynı olması çok hoşuma gidiyor corsair steel series v razer gibi markaları araştırdım ama hepsinde 2. Bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsun
Hocam siz zaten algıları kapatmışsınız. Neden konu açtınız o zaman? Siz kafaya koymuşsunuz alacaksınız belli ki.

Hocam siz zaten algıları kapatmışsınız. Neden konu açtınız o zaman? Siz kafaya koymuşsunuz alacaksınız belli ki.
Ben ilk kez pc sahibi olacağım için belki Asusun farklı bir ürünü yada komple farklı bir marka önerilir diye açtım algılarım kapalı değil eğer biri bu kulaklık kötü derse almam konuşma tarzınız pek hoş değil ama yine de teşekkür ederim

Full ASUS olacak sistem o yüzden farklı bir markaya yönelmek istemiyorum.

Hocam o zaman RAM'ler Corsair marka RGB modellerinden olacaksa Corsair kulaklık almanızı öneririm.
Ya da sisteminizi tamamen ASUS yapıp ekipmanlarınızı SteelSeries gibi markalardan yapabilirsiniz.

Hocam o zaman RAM'ler Corsair marka RGB modellerinden olacaksa Corsair kulaklık almanızı öneririm.
Ya da sisteminizi tamamen ASUS yapıp ekipmanlarınızı SteelSeries gibi markalardan yapabilirsiniz.
Corsair'in klavye ve kablosuz mouse ürünleri kaliteli mi eğer kaliteliyse full corsair yapıp anakart ve monitörü MSİ da tercih edebilirim gönlüm tek uygulamadan kontrol etmekten yana ama önerilmezse tabi ki bile bile kötü ürün de tercih edemem

Corsair'in klavye ve kablosuz mouse ürünleri kaliteli mi eğer kaliteliyse Full Corsair yapıp anakart ve monitörü MSI da tercih edebilirim gönlüm tek uygulamadan kontrol etmekten yana ama önerilmezse tabii ki bile bile kötü ürün de tercih edemem.

Corsair'in klavyeleri çok iyi Mouse'ları da iyi ama kulaklık performansını hiç bilmiyorum.

Geri
Yukarı